Як провести зимові канікули?

Як провести зимові канікули?

Попереду чарівна пора новорічні канікули. Багато хто просто не уявляють, що з цими дарованими нам днями відпочинку робити.

Безперечно, найбільш популярним способом провести їх є походи в гості, продовження свята в клубах, ресторанах, дискотеках. Не погано відвідати разом з дітьми уявлення, ялинки і кінотеатри. Можна просто погуляти на природі. Але складно придумати щось більш захоплююче, ніж катання на лижах або ковзанах.

Не мало емоцій дітям приносить катання на санках та інших нескладних спортивних снарядах. У нашій республіці є не мало місць для заняття активним зимовим спортом. У всіх районах Саранська обладнані катки, на яких можна позмагатися у майстерності як зі своїми ковзанами, так і взяти їх в прокат на місці.

Години їх роботи у свята максимально наближені до розкладу у вихідні дні. Для дітей приготовлені різні знижки, а то й зовсім безкоштовний вхід. Є у нас і шанувальники сноубордингу, які виїжджають на гірськолижні курорти або, не покидаючи батьківщину, підкорюють схили Тавлінской гори. Таку послугу, як прокат спорядження, сьогодні пропонують багато спорткомлексом.

У Лижно-біатлонному комплексі крім стандартних лиж та іншої класики жанру, є можливість спробувати на смак такі розваги, як їзда на снігоходах, тюбінг (катання на великих гумових колах), катання на банані. Можна здійснити лижну прогулянку, взявши лижі напрокат.

І ціни, майже незмінним з минулого року, цілком прийнятні 80 рублів за годину катання на лижах, причому кожен наступний час по 50. Зазвичай вже 3 січня в Лижно-біатлонному комплексі вишиковується черга за лижами, але спортивного інвентарю вистачає всім бажаючим. З нового року з’явиться така розвага для дітей і дорослих, як катання на банані зі снегоходом. Можливий варіант катання і на самому снігоході з інструктором.

Вартість такого задоволення 400 рублів за 20 хвилин. Крім санок, можна покататися на одно-, двомісних сноутюбінг гумових колах виготовлених з матеріалів, що володіють підвищеною міцністю на стирання.

Сноутюбінг менш травмоопасен в порівнянні з санками, бо складається з гуми. Прокат таких чудо-саней обійдеться в 50 рублів за годину.

Як провести зимові канікули?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!