Як проводити ювілей?

Як проводити ювілей?

Коли сталося диво. Невідомо звідки. Сьогодні з днем народження! Добрий день, шановні друзі.

За старою доброю традицією ми зібралися сьогодні в цьому залі, щоб в урочистій, святковій обстановці відзначити 30-річчя нашої дорогої Тетяни. День народження — це щорічний дарунок, даний людині для того, щоб порадіти любові, розташуванню, які харчують до нього близькі, друзі та колеги. Це було _ року. Народилася дівчинка, назвали її Тетяна. А хто ж краще знає ювіляра?

Відповідаємо дружно на питання, 1. Місце народження. Параметри при народженні. У який час доби народилася. 2. З якими відмітками закінчила школу.

3. Найулюбленіша іграшка 4. Який улюблений квітка

5. Улюблена страва 6. Улюблене заняття, хобі 7. Улюблений напій 8. Улюблений колір 9. Улюблена пісня

10. Улюблений співак. Хто краще за всіх знає своєї дитини як не батьки.

Слово батькам. Гра, Що ми за компанія. Ювілей — яке це! Це свято, це торжество!

Це день, коли друзів так багато І в будинку радість і тепло! За це треба випити! А ми не заперечуємо!

Бігли роки, як струмки весною, І життя і впоперек і вздовж текла, Дівчатко наша стала вже великі, Але красу і ніжність зберегла. Є людина, про який мріють ті дівчата, у яких його немає, а у кого є часто лаються з ним, сперечаються, але все одно ближче і рідніше людини для них немає. Звичайно ви вгадали — це сестра. Слово для привітання надається сестрі. А що ж означає слово Тетяна.

З грецької поставлена, призначена. Тетяни рішучі, самовпевнені, навіть владні і дуже емоційні.

Не виносять одноманітності. Жодна з Тетян заради співчуття або з жалю до вас не поступиться своїми інтересами: тільки почуття обов’язку може змусити Тетяну забути про себе. Наша Тетяна неувядаемость, життєрадісна, весела. Побажаємо їй доброго здоров’я!

Нехай її покровителька свята Тетяна буде до неї завжди прихильна. За це треба випити! А ми не заперечуємо! Тетяна — російська душею, На батьківщині обдарована красою, А цар, чиє ім’я носить з дитинства, Їй царственість віддав у спадщину. Чого б не коштувало, вона

Права. Характером сильна, Та й гострити вміє влучно. Вагомі факти, важливість тим

З чоловіками, з ким немає проблем. Средь них комфортно їй солодко. Чарівністю сповнена, Чи виявить средь чоловіків вона. Вона на вигадку швидка, Як у тамаді, в ній немає вади, Як сонце на тепло щедра.

Ту з іменинами привітаємо, Кого Тетяною величати, І свято галасливий Танін справимо, Дамо можливість поблістать. Оскільки тут мова йшла про чоловіків, серед яких їй і солодко і комфортно, дамо слово чоловікам, султанам, які прийшли до нас в гості.

Пісня султанів. Вітання від султанів на мотив пісні: Якщо б я був султан, Я б мав трьох дружин. З чужої сторони, О, _Татьяна — краса, О, цариця дня, Ми танцюємо, співаємо

Тільки для тебе! великий ювілей, А ну, султани, танцюй веселей! 30 — не біда, тільки частину шляху. Даси лише 23. Немов повітря легка, З іскоркою очі, Ах зійти з розуму! І це правда, На чари твої!

О, Татьяна_-жан, Кожен взяв султан! У світі не знайти, Тебе поцілувати! великий ювілей, А ну, султани, танцюй веселей!

За це треба випити! А ми не заперечуємо! доля звела двох різних людей, Бориса і Тетяну. Бували радість і печаль, бували щастя і удача, Бували сльози ненароком. Слово Борису для поздоровлення. Статисти говорять, що 1/3 життя ми спимо, 2/3 пильнуємо, 1/3 з цих неспання ми трудимося на роботі.

Адже робота і мучить і вчить Праця годує і одягає. Але я думаю, це не найголовніше. Головне спілкування. Отже слово, колегам по роботі.

РЕП У нашої Танюшки сьогодні ювілей. Ми вбралися і прийшли всі дружно до неї. Привітати Таню пора нам — суперечки немає, В честь нашої Тані заспіваємо ми модний РЕП. Єс, все о-кей, У Тетяни сьогодні ювілей!

Ми з ювілеєм вітаємо всі тебе! Бажаємо весело прожити тобі до ста, Ес, так тримати-

Ось це і хотіли ми сказати! Бажаємо, бути здоровою тобі ми.

Щоб дні в спокої й здоров’ї текли, Щоб збулася твоя заповітна мрія! Ми вітаємо з днем народження тебе! Єс, все о-кей, Тетяна гуляє ювілей! Загадка. Що зашифровано в цьому вірші.

Для букви Т Лише серце б’ється. Для букви Н лише серце ниє.

Для букви Я душа болить. Таня. Правильно. І друга одного, І світла в голові, І доброго всього. Слово друзям.

Слово мені. За це треба випити, а ми не заперечуємо!

Від ювілеїв у житті не піти, Вони наздоженуть кожного, як птахи, Тепло душі, сердечності частку. Гарною, ніжною і веселою, Чарівній, шалений, Завжди коханою і закоханою, Душею вічно молодий, З вогнем у грудях, з мрією в серці, Незбагненною, як зірка, Ти залишайся назавжди!

На цьому урочиста частина закінчена. 1. Букви — Знавець анатомії. (Голки) Конкурс — знавець анатомії людини. Запрошуються 2 пари. Потрібно на тілі партнера зміцнити літери, які позначають дані частини тіла.

Переможці ті, у кого використано більше букв. 2. У мого сусіда праворуч-я Люблю_его, не люблю. Всі сказали, а тепер ви повинні поцілувати те що любите вкусити за те, що не любите. 3. Лотерея.

4. Загадки. (Загорнути приз, і приклеїти загадки, хто останній відгадає. Тому приз). 5. Найтверезіший — правою рукою віддати честь, лівої — показати великий палець, бавовна, поміняти руки. — Правою рукою — лівого вуха, лівої — носа. Бавовна, поміняти руки. 6. танці на газеті.

7. Прищіпки. Інші сценарії ювілею.

Як проводити ювілей?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!