Як PS3 підключити до комп’ютера?

Як PS3 підключити до комп'ютера?

Якщо вам набридло перекачувати гри на флешку або зовнішній жорсткий диск, то ви прийшли за адресою! У даній статті ми расширенно розглянемо, як підключити серверу.

Це самий легкий і зручний спосіб переміщення великих за обсягом файлів. Забудемо про розбивання файлів більше чотирьох ГБ і перейдемо до справи:) прошивкою. кабель. 3 березня. 32. Копіюємо в корінь файл з програмою.

Вставляємо флешку в 3, заходимо в розділ Ігри /, знаходимо нашу програму і тиснемо. Чекаємо завершення установки і вуаля! Програма встановлена. . кабель, без роутера. 3, а інший кінець в. 3. Всі ставимо як на картинках. . Всі ставимо як на картинках.

Панель управління Мережа та інтернет Перегляд стану мережі та завдань. — Клацаємо мишкою по протоколу і потрапляємо в властивості. Основний шлюз 100. 100.

10. 10, точно такий-же який ми вказали на 3. адреса міняємо останню цифру на будь-яку вільну. Маску підмережі можна залишити порожній, або-ж вписати 255. 255.

255. сервера не вказуємо вони нам не потрібні. — 100. 100.

10. 10 Порт — 21 Ім’я користувача — Будь-яке. Пароль — Любою. , Перед тим як натиснути Підключити, влючая на вашій приставці цю програму.

Ось тепер натискаємо на Підключити і якщо зробили все правильно, побачите розділи. кабель, з роутером або. 3 а інший кінець в роутер. S3. адреса подивіться в налаштуваннях вашого роутера, останню цифру міняємо на будь-яку приміром 8. 3. — 192. 168.

1. 8 Порт — 21 у вас може бути по іншому. Ім’я користувача — Будь-яке. Пароль — Любою. 3. У налаштуваннях мережі вибераем бездротове з’єднання, шукаємо свою точку доступу і після вказуємо те-ж самі дані що і при підключення з роутером. адреса подивіться в налаштуваннях вашого роутера, останню цифру міняємо на будь-яку приміром 8. 3. — 192. 168.

1. 8 Порт — 21 у вас може бути по іншому. Ім’я користувача — Будь-яке.

Пароль — Любою. 3.

Як S3 підключити до комп’ютера?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!