Як редагувати відео?

Як редагувати відео?

безкоштовна утиліта для редагування відео, яка підтримує різні формати. Можна вибирати з більш 300 ефектів, редагувати безпосередньо з HD-камер, і навіть записувати CD і DVD. Також програма дозволяє вставляти аудіофайли у відеопотік і мікшувати їх. ця безкоштовна програма надає повну свободу у редагуванні відео у форматах AVI, M EG-1 і M EG-2. Можна видаляти небажане без перекодування, тобто оригінальну якість відео зберігається. Підтримується велика кількість форматів AVI, MOV, M 4, M4V, MG, DivXPі Xvid. дозволяє створювати фільми з колекцій відеокліпів.

Підтримуються такі ефекти, як вирізання і перенесення, що додають кліпу професійний вигляд. Серед підтримуваних форматів.

3gp,. wmv,. divx і багато інших. безкоштовна програма, що входить в постачання Windows. C допомогою цієї програми можна створювати ролики, завантаживши їх з відеокамери і мікшируя з аудіо-та відеофайлами.

Після створення кліпу можна поділитися ним безпосередньо з програми через e-mail або завантажити на сайт. дуже цікава програма для редагування відео в форматах. wmv,. avi,. mpg та інших. Можна створювати фото слайд-шоу з ефектами загасання (fade).

професійний відеоредактор, що підтримує велику кількість форматів, таких як Quicktime, DV, M EG-4, M EG-1 M EG-2 або VOB-файли. Створює високоякісні ролики і може експортувати кліпи в інші формати або в HD-якість. Можна вибирати розміри кадрів і вставляти аудіо-файли (і конвертувати їх між собою в різні формати). Підтримуються файли розміром до 4 Гб.

Так же можна переглянути результат перед конвертацією. Є версії як для Windows, так і для Mac.

ще один професійний редактор для роботи з відео і аудіо. Підтримує обробку зображень у реальному часі та редагування DV, SD і HD форматів, а також 3-мірне моделювання за допомогою флеш. У постачання входить також Jah layer, який підтримує всі загальновідомі формати.

Як у випадку з попередньою програмою, є окремі Mac і Windows-версії.

Як редагувати відео?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!