Як робити масаж дівчині?

Як робити масаж дівчині?

Коли вона лежить на животі на ліжку (переконайтеся, що їй зручно лежати. М’язи повинні бути розслаблені, нехай уявить, що вона-морозиво і тане): масажувати можна шию, спинку, плечі, ніжки Масаж треба починати з розтирання, щоб м’язи розігрілися, по мірі розігрівання м’язів спини поступово підсилюйте натиск. Порада: Сильне і глибоке здавлювання допустимо тільки на самих м’яких ділянках. (На попі можна, нічого з нею не станеться)

Обережно: У районі нирок сильно не натискайте. Покладіть обидві руки на поперек дівчата, справа і зліва від хребта. Плавно погладжуйте поверхню шкіри, піднімаючись до шиї, обігніть лопатки і поверніться назад з боків спини. Не забувайте, що бити по хребту не можна, весь масаж вчиняється строго уздовж хребта.

Покладіть праву руку на хребет, в районі попереку, пальці спрямовані вгору по спині. Зверху покладіть поперек ліву долоню, зменшивши таким чином зусилля правої долоні. Погладжують просувайтеся убік шиї.

Відніміть ліву руку, а середнім і вказівним пальцями правої руки натисніть по обидві сторони хребта, Переступаючи пальцями обох рук, зійдіть таким, чином до попереку.

Як робити масаж дівчині?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!