Як робити речі в майнкрафт (Minecraft)?

Як робити речі в майнкрафт (Minecraft)?

Як приват територію на сервері під час гри в майнкрафт? Відповідь на це запитання знають небагато людей.

Тому, щоб уникнути страшного болю в області нижче спини, прочитайте цю статтю, яка розповість про всі тонкощі Привату. План 1. Що таке приват?

2. Як і чим приват територію? 3. Навіщо приват територію? 4. Команди Привату. 5. Застереження і висновки.

1. Що таке приват? Приват (з англ. Private приватний) це одна з функцій плагіна WorldEdit, яка робить ваші території недоступними для руйнування, затоплення та інших небезпек від рук гріферов і яка, на відміну від всіх інших, доступна всім граючим на сервері. ВАЖЛИВО! Якщо на сервері не варто плагін WorldEdit, приват в 99, 9% не буде доступний! Є кілька варіантів Привату: 1).

2). Ми розберемо перший спосіб Привату.

Цей спосіб самий надійний і легкий у використанні. Чому дізнаєтеся пізніше. Отже, з чого нам почати для Привату території? 2. Як і чим приват територію? Перше, що нам треба це дерев’яний сокиру.

Його можна отримати через команду / / wand або зробити вручну. Команда / / wand зручніше, так як нам не треба Крафт сокиру, а можна зробити все прямо на місці. Отже, сам сокиру: Що робити далі?

Треба виділити межі території. Ми будемо виділяти межі цього будинку (мого будинку на сервері): Як виділити територію? Треба підійти до першої точки території, яку ви хочете запріватіть.

Як ви бачите, розмір території у мене виділений у вигляді пісковика і кругляка. Отже, вам треба підійти до першої точки:

Вам треба підійти до точки і клікнути лівою кнопкою миші на блок. Висвітиться повідомлення: First position set (і координати).

Потім вам треба знайти другу точку. У мене вона буде така:

Ми також беремо сокиру і натискаємо по точці правою кнопкою миші. Все, найважче позаду.

Тепер нам треба лише привласнити собі регіон, який ми виділили. Робиться це за допомогою команди / region claim.

Як воно пишеться: 1). Відкриваєте чат (T-за замовчуванням) і пишете / region claim. 2).

Після цього натискаєте пробіл і пишете ім’я вашого регіону, будь то ВасяНагібатор666 або Myhouse111. 3). Пишеться ваш нікнейм ім’я на сервері. Тобто схема така: / region claim ім’я регіону ваше ім’я enter. Ось і все.

Ваша територія запрівачена! 3. Навіщо приват територію? Щоб врятувати себе і ваші безцінні алмази від злих дядьком гріферов. Тим самим вони не можуть зруйнувати ваші блоки або поставити нові, про відкриття скринь і т. д я взагалі мовчу.

Звичайно, є способи убезпечити себе від нападів гріферов. Ці способи виглядають так: 1).

Побудувати будинок у важкодоступному місці (печера, Пекло, гори, Край і т. д). Гріферам не захочеться туди йти. 2). Заховати всі речі в таємні скрині.

Допомагає оговтатися від нападу. 3). Будувати пастки.

Делікатна справа треба будувати так, що X-Ray пастки не бачив. До того ж потрібно знання Редстоуна.

Як ви бачите, приват найпростіший спосіб не втратити будинок на людному місці. 4. Команди Привату / region define (/ region redefine) зміна території Привату. / Region claim дозволяє привласнити регіон собі. / Region select дозволяє вибрати регіон. / Region info дозволяє подивитися інформацію про регіон. / Region addowner (/ region removeowner) дозволяє додати (прибрати) власників регіону. / Region list дозволяє подивитися список ваших регіонів. 5. Застереження та висновки Коли приват територію, краще прокопує вниз під першу точку на 5-6 блоків і ставити стовп з блоків на другій точці.

Це дозволяє розширити висоту Привату. Застереження 2 Будь уважний при приватному ти можеш трохи помилитися при виборі точок і приват зовсім інші місця. Перевіряйте всі на місці! Застереження 3 Не додавайте в власники Привату всіх підряд. Хтось може бути гріфером.

І не бачити вам вашого будинку, як своїх вух. Обережніше! Висновок: Приват одна з найважливіших речей при грі на сервері. Будьте гранично уважні при виділенні і назві регіону. Не додавайте всіх підряд під власникам.

Постарайтеся якомога більше убезпечити себе від гріферов. І нарешті, зробіть собі прямі руки і не хвилюйтеся! До зустрічі! .

Як робити речі в майнкрафт (Minecraft)?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!