Як розсмішити дівчину?

Як розсмішити дівчину?

Навіть якщо ви не збираєтеся зустрічатися з тією чи іншою дівчиною, багато з цих рад все одно можуть стати в нагоді в спілкуванні з сестрами, колегами, подругами і т. д. Проте доведеться прибрати флірт! Майте в запасі кілька фірмових фраз, які вона зможе легко запам’ятати і повторювати. Іноді будьте сміливим у своєму гуморі. Це можливо її здивує. Зачекайте секунду і придумайте щось смішне.

Або подумайте, чи буде насправді ваша жарт смішний! Справити хороше враження справа складна і ризикована. Єдиний спосіб справити на неї враження це ваш гумор.

Але не дайте їй зрозуміти, що ви намагаєтеся зробити. Будьте обережні, коли вибираєте смішні фрази. Багато з них вже побиті і кожен користувач інтернету їх знає. Якщо ви збираєтеся використовувати якусь смішну фразу, переконайтеся, що вона нова і підходить для ситуації.

Для натхнення використовуйте новини та поточні події. Подивіться кілька стенд-ап шоу, щоб навчитися регулювати час.

Фіксуйте все смішне, що потім зможете використовувати в спілкуванні з нею. Якщо жарт не вдався, і вона дивиться на вас як на ідіота, головне зберігати спокій, посміхатися, спробувати перевести розмову на іншу тему або ж відколоти ще один жарт! Вона пробачить.

Скажіть щось на кшталт: Тобі не сподобалася ця жарт? Послухай цю! Не слухайте занадто важку або сумну музику. Краще слухайте розслаблюючу музику.

Чим хвилююче і надихає вона, тим краще. Музика впливає на настрій, на поведінку і на думки.

Як розсмішити дівчину?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!