Як розвести хлопця?

Як розвести хлопця?

У нас, в розділі для дівчат, є багато статей о. А? Як розвести хлопця на поцілунок? Як сподобатися хлопцю? Як закохати його в себе, приворожити? Відповіді на ці питання не так прості, але вони цікавлять багатьох дівчат. І зараз ви отримаєте відповіді на них.

Найголовніше в спокушанні хлопця це дати йому надію на щось більше, ніж просто ходьба за ручку по берегу річечки і романтичні розмови при місяці. У хлопця грають інстинкти, вони управляють ним, а щоб керувати хлопцем, потрібно управляти його інстинктами.

Порушити хлопця не так складно. Потрібно просто взяти і роздягнутися перед ним. Хе.

Жарт. Але в кожному жарті адже є частка жарту. Ти коли-небудь бачила реакцію хлопців на оголену груди дівчини? Хлопці починають переглядатися один з одним. Їм це подобається.

Адже це так красиво і заворожуюче, та й рівень адреналіну починає підніматися =) Самое простий спосіб спокушання це оголяти соціально допустимі частини тіла, такі як ніжки, плічка, груди, попа Як це зробити, думаю ти знаєш. А якщо не знаєш подивися, як це роблять більш успішні у хлопців дівчини. У спокушанні головне спостерігати за успішними дівчатами і переймати їх найкращі якості.

Дивлячись на дівчину у якої оголена якась смачна на погляд хлопця частина, хлопець дозволяє своїй фантазії розігратися, але про себе він може говорити: Блин, вона це випадково так одяглася, шкода, що вона зробила це не для мене. Розмови з свідомістю потрібно переривати прекосновеніямі до ерогенних місцях. Сама ерогенна зона у хлопця це його пеніс. Сама збудлива частина в дівчині, крім оголеною грудях, це, звичайно ж, попа. Почни користуватися їй!

Наприклад, стоячи в черзі перед хлопцем, зачепи свій попою його саму ерогенну зону. Як би випадково. Хлопець пам’ятатиме це дотик досить довго.

Але це крайній випадок. Ти можеш просто доторкатися до хлопця під час розмови.

Як би ненароком. До таких дотиків хлопці вкрай чутливі.

Такі дотику запам’ятовуються хлопцями і вони будуть частіше згадувати про тих, хто до них торкався. Якщо ж ти хочеш звести хлопця остаточно з розуму і закохати його в себе, то тобі потрібно не тільки порушувати його своїм тілом, а й словами, кажучи всякі двозначні штуки. Такі як: А ти б не хотів би взяти мене з собою до їдальні, поїсти? . Такі фрази осідають глибоко в голові хлопця. Запам’ятай, якщо хочеш змусити хлопця закохатися в тебе, тримай його голодним.

Якщо він хоче сексу, то дай йому надію на секс, а не сам секс. Enjoy!.

Як розвести хлопця?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!