Як розвести спирт?

Як розвести спирт?

Розводять спирт зазвичай для того, щоб зробити напій, більш придатний для вживання всередину. Для організму людини найбільш сприятливі і безпечні рідини з міцністю не більше 40%. Горілка — найвідоміший напій з таким вмістом спирту. Цей продукт став для Росії вже національним.

Іноземці асоціюють з ним поняття російська людина. Горілку можна не тільки купити в магазині, але й приготувати вдома на кухні. Основний принцип приготування горілки полягає в розведенні натурального спирту водою до потрібної концентрації.

Процес цей нескладний, вимагає обов’язкового дотримання основних чинників: пропорція, добавки і технологія. Для приготування домашньої горілки необхідні два основних компоненти: вода і спирт.

Спирт зазвичай беруть фортецею 96%. Вода повинна бути чиста без сторонніх домішок і солей. Воду краще брати джерельну або очистити звичайну водопровідну, пропустивши її через спеціальний фільтр.

У крайньому випадку можна взяти дистильовану або прокип’ятити воду з-під крана. У будь-якому випадку вона повинна бути прозорою без сторонніх включень. Приступаючи до роботи, необхідно чітко знати, як правильно розвести спирт. Секрет в наступному: підготовлені компоненти з’єднують в чистій ємності в співвідношенні 2:3.

Таким чином, береться 2 частини чистого спирту і 3 частини підготовленої води. Інші концентрації не дадуть бажаного результату. Спирт, розведений з водою, стає менш міцним, але цього недостатньо, щоб отримати по-справжньому якісний продукт. Для того щоб домашню горілку можна було пити легко і з задоволенням, після з’єднання основних інгредієнтів до суміші можна додати трохи меду, цукру та лимонної кислоти. Це зробить напій більш м’яким.

Рідина не буде обпалювати горло, а мед додасть їй легкий аромат. Це основне правило для тих, хто хоче усвідомити, як правильно розвести спирт і не зіпсувати кінцевий продукт. Отримана таким чином суміш це ще не горілка. Ті, хто вивчав хімію, знають, що перемішування рідин відбувається поступово. Тому спочатку суміш треба гарненько струснути, а потім залишити на 3-4 дні до повного дозрівання продукту.

Ця процедура обов’язкова. Є ще один нюанс. Реакція сполуки води і спирту відбувається з виділенням тепла.

Але пити теплу горілку нікому не захочеться, тому ємність з продуктом потрібно на весь час настоювання помістити в холодильник. На цьому процедура того, як правильно розвести спирт, не закінчується. Для того щоб приготований напій був чистим і прозорим, його потрібно очистити. Для цього перед охолодженням в ємність треба кинути кілька таблеток активованого вугілля.

Через кілька годин суміш необхідно процідити через вату або щільну тканину і тільки після цього відправити на охолодження. Тепер опис того, як правильно розвести спирт, можна дійсно вважати закінченим.

Не кожен з легкістю може ковтнути 96% спирт. Тут потрібно не тільки велике бажання, але й тривалі тренування. Любителі зі стажем розробили навіть спеціальну інструкцію споживання нерозбавленого спирту. Але частіше в житті нам доводиться пити не чистий спирт, а різного роду алкогольні напої.

Мало хто знає, як правильно пити спиртне. Наука ця досить складна і вимагає певних навичок в області кулінарії. Потрібно чітко знати, як і в що наливати той чи інший напій, а також чим і коли його закушувати.

І ще треба запам’ятати одне золоте правило: Все добре в міру. Можна трохи випити доброї горілки, правильно закусити і чудово відчувати себе весь вечір без наслідків на наступний день. А можна набратися шампанським, обжертися шоколадом і на ранок вмирати від нудоти і головного болю. Культура споживання спиртних напоїв передбачає правильне поєднання продуктів і дотримання кількісних норм. Іноді під руками є не чистий спирт, а, наприклад, 70-відсотковий.

Як бути в такій ситуації? Як правильно розбавити спирт, щоб отримати звичайну горілку? Все дуже просто.

Треба взяти 100 мілілітрів 70% спирту і рівно 78 мілілітрів чистої води. У іншому технологія приготування залишається колишньою: продукти з’єднують разом, вносять необхідні добавки, очищають, дають настоятися і охолоджують. Готовий продукт ніхто не зможе відрізнити від звичайної горілки.

Іноді для якнайшвидшого охолодження частина води замінюють шматочками льоду того ж кількості. Перемішування в такому випадку йде більш ефективно, і охолоджується напій набагато швидше.

Як розвести спирт?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!