Як самому освятити квартиру?

Як самому освятити квартиру?

Ознаки енергетичного дисбалансу житла Найголовніше питання як зрозуміти, що енергетика у вашому будинку залишає бажати кращого. Ви повинні насторожитися і запідозрити недобре, якщо у вашому будинку будинки були сторонні люди, один з яких щось похвалив. Якщо хоча б три пункти з вищеназваних збігаються, вам треба задуматися про те, як вилікувати свій будинок. Як вилікувати свій будинок Позбутися від негативної енергетики не так складно, як може здатися на перший погляд, і впоратися з цим завданням під силу нам самим.

Запрошуємо священика Самий вірний і дієвий спосіб запросити священика, який проведе обряд освячення житла. Звичайно, кожен раз, коли у вас з’являться якісь підозри, ви священика викликати не зможете, але хоча б один раз це зробити і можна, і потрібно. Обходимо будинок з церковної свічкою Якщо з’явилася нагальна необхідність, освятити будинок можна і самостійно: купите в церкві свічку, запаліть її, візьміть в праву руку і справа наліво, читаючи «Отче наш», обійдіть з нею весь будинок, заглядаючи в усі кути. Там, де свічка буде коптити сильніше, потрібно затриматися довше, не перестаючи читати молитву.

Головне, нікуди при цьому не поспішати. Якщо ваше завдання зробити все «по-швидкому», то краще навіть і не починати.

Ще один важливий принцип спокій. Ні в якому разі не можна випробовувати злість і ненависть, як до тих, кому ви нездорової енергією будинки зобов’язані, так і до тих, хто оселився тут без вашого відома. Запалюємо свічки Як для очищення аури вдома, так і для профілактики корисно запалювати свічки, особливо в кімнаті, в якій раніше щось відбувалося або і зараз відбувається.

Краще церковні, але якщо їх немає, підійдуть і прості очисна сила вогню не порівнянна ні з чим! Кропить святою водою Набравши в церкві святої води, потрібно знову-таки справа наліво обійти весь будинок, кропив всі кути і читаючи «Отче наш». Особливо дієвим цей обряд стає на Водохреще. Солі на хвіст Прекрасним засобом проти будь нечистої сили є сіль, найкраще морська.

Вона руйнує негативну енергію. Сіль потрібно насипати в блюдця або розетки для варення і розставити по всьому будинку. Після того як вона виконає своє завдання, її потрібно викинути сипати її у ванну або, не дай бог, солити нею їжу вже не можна. Моєму підлогу Дуже корисно мити в будинку підлоги водою, в яку додані трав’яні відвари особливою силою, яка зцілює енергетику будинку, володіють полин, звіробій, череда.

І хоча б раз на рік, незважаючи на велику кількість швабр всіх конструкцій і конфігурацій, потрібно вимити підлогу руками це створить у вашому будинку особливу ауру. Провітрюємо У будь-який час року, за будь-якої погоди потрібно хоча б раз на день провітрювати приміщення не влаштовувати протяг, а давати доступ чистому, свіжому повітрю. Він витісняє з дому негативну енергетику.

Домовляємося з домовиком І, нарешті, старий повірений дідівський спосіб домовитися з будинковим, який у вас живе. Залиште для нього на кухні блюдце з молоком і хліб і попросіть: «Господар будинку, я тебе дуже прошу, наведи порядок залиш тут тільки світлі сили, а темні віджени». І він все зробить сам.

Тільки не забувайте його потім дякувати, залишаючи для нього їжу. За допомогу у розкритті теми дякуємо вчителя з багаторічною практикою, майстра, володіє древніми енергетичними техніками і знаннями, що пройшов навчання в Університеті «Єдності» в Індії, Діану Щербанська (запис на тренінги по телефону +38 (067) 401-92-32).

Як самому освятити квартиру?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!