Як Samsung Galaxy Ace підключити до комп’ютера?

Як Samsung Galaxy Ace підключити до комп'ютера?

Смартфони марки Samsung, що працюють під операційною системою Android, користуються в наш час величезною популярністю. Досвід показує, що вони дійсно заслуговують довіри. Сьогодні ми поговоримо про таку модель як Samsung Galaxy Ace. Цей стильний порівняно недорогий і функціональний смартфон купують багато. Але не всі знають, як Samsung Galaxy Ace підключити до комп’ютера.

Вам знадобитися micro USB кабель (у нового телефону він йде в комплекті, а для б / в апарата можна придбати кабель в будь-якому салоні з продажу стільникових телефонів). Підключіть кабель до телефону та комп’ютера. Відкрийте папку Мій комп’ютер.

Якщо в ній з’явився значок нового пристрою (Вашого смартфона), значить, Ви придбали Samsung Galaxy Ace з процесором 832 мегагерц. Телефон підключився до компу автоматично. Від Вас більше нічого не потрібно!

Якщо в папці Мій комп’ютер після підключення кабелю немає значка смартфона, значить, у Вас Samsung Galaxy Ace з процесором 800 мегагерц. Для того, щоб дану версію Samsung Galaxy Ace підключити до комп’ютера, необхідно завантажити програму Kies з офіційного сайту Самсунг.

Зліва внизу бачимо пропозицію по завантаженню програми Samsung Kies 2. 0 Завантажуємо на комп’ютер і встановлюємо Samsung Kies 2. 0 Потім заново підключіть телефон до комп’ютера через кабель. Тепер на Samsung Galaxy Ace відкрийте верхній бар (шторку), виберіть Підключити по USB.

Або пошукайте тип даного підключення в меню, налаштуваннях телефону: він точно присутня.

Як Samsung Galaxy Ace підключити до комп’ютера?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!