Як скинути принтер?

Як скинути принтер?

Стоїть питання: як зробити скидання лічильника абсорбера вже відпрацьованих чорнил (по іншому памперс) в струменевих принтерах і БФП Epson? У даній ситуації у струменевого принтера Epson поперемінно блимають індикатори папір і чорнило.

Увага! Не слід плутати з миготливими одночасно червоними світлодіодами. Щоб позбутися від повідомлення можливо деякі деталі вичерпали свій ресурс, необхідно звернутися в сервісний центр — використовуйте програму SSC Service Utility.

Інструкція з використання слід далі. 1. Для початку встановіть дану програму. 2. Після цього запустіть її.

3. Вікно з налаштуваннями встановлені принтери — необхідно вибрати Ваш струменевий принтер. 4. Вікно з налаштуваннями модель принтера — необхідно вибрати Ваш струменевий принтер із запропонованих. 5. Вікно монітор чорнила — натискаємо оновити, після цього, в нижньому рядку, повинна з’явиться напис переповнення лічильника. Необхідно закрити, натиснувши при цьому на Х 6. Після цього в правому нижньому кутку екрану з’явиться значек струменевого принтера з трьома смужками. Натискаємо на цей значок правою кнопкою миші, після цього вибираємо лічильник відпрацювання, в ній вибираємо скинути лічильник відпрацювання, потім з’явиться напис ви замінили вбираючу прокладку, натискаємо да, після чого з’явиться напис зачение лічильника скинуто.

7. Потім необхідно вимкнути струменевий принтер Epson і знову включити. Струменевий принтер Epson повинен знову запрацювати і провести прокачування.

Якщо струменевий принтер не поновив роботу, то можливо не пророблений один з етапів процедури, або сама програма не підходить для Вашої струменевого принтера Epson. Також дивіться інші статті.

Як скинути принтер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!