Як в’язати круговими спицями?

Як в'язати круговими спицями?

Категорія: Самі по собі кругові спиці є звичайними металевими спицями, з’єднаними між собою за допомогою волосіні або трубочки з синтетичного матеріалу. Вони відрізняються один від одного товщиною (так само, як і звичайні спиці) і довжиною волосіні, на яку зсуваються петлі і від якої залежить окружність виробу. На дуже довгою трубочці або волосіні петлі будуть занадто розтягуватися, а на короткій почнуть, навпаки, нагромаджуватися.

Зручність кругових спиць полягає в тому, що вся тяжкість в’язаного виробу буде концентруватися в центрі волосіні і лягати вам на коліна. Крім того, в’язати по колу можна на звичайних шкарпеткових спицях, яких в комплекті зазвичай п’ять штук.

Їх довжина невелика, тому вони зможуть Вам допомогти тільки при в’язанні невеликих виробів. так само легко, як і на звичайних. Трохи практики і ви освоїте цю науку.

Отже, як же потрібно в’язати на кругових спицях? Порядок дій: 1. Починати слід з набору певної кількості петель.

Робити це потрібно на звичайну спицю (номер звичайної спиці повинен відповідати номеру кругової, яка потім буде використовуватися для в’язання). Всі набрані петлі потрібно перенести зі звичайною спиці на кругові.

2. Далі всі петлі необхідно рівномірно розподілити по довжині волосіні. Самі спиці повинні залишитися вільними. Перед тим, як продовжувати в’язання, потрібно перевірити, чи не перекинулися чи петлі (всі вони повинні бути повернені в одну сторону). 3. У праву руку потрібно взяти той кінець спиці, на яку була набрана остання петля, в ліву руку, відповідно, кінець інший спиці (початок набору).

Для того, щоб відстежувати число рядів, після останньої петлі потрібно встановити мітку. Це може бути нитка темного кольору або невелике пластмасове колечко. 4. В’язати потрібно по колу до того місця, де знаходиться мітка.

Після цього мітку слід перевести на кінець інший спиці і продовжувати в’язання. Лісочка на кругових спицях часто має властивість скручуватися, і це часом сильно заважає в’язання. Для того, щоб вона випросталася, її потрібно на кілька хвилин занурити в гарячу воду. Перші кілька петель, що належать до першого ряду, потрібно провязивать не тільки з робочою ниткою, але і з її вільним кінцем. Це необхідно робити для того, щоб при стикуванні першого ряду в ньому не з’явився отвір.

Це можна також зробити іншим способом, набравши в початковому ряду одну зайву петлю. Потім її без пров’язування потрібно перенести на іншу (перше) спицю і, замикаючи коло, провязать разом з першою петлею.

В’язати за допомогою кругових спиць можна кількома способами: прямими рядами (по колу) і зворотними (як на звичайних металевих спицях). Без них неможливо обійтися при в’язанні великий деталі виробу (наприклад, або чоловічого светри) і це куди зручніше, ніж на звичайних спицях, тому що вся вага полотна ляже на ваші коліна, а не повисне на прямий спиці.

Якщо Ви хочете отримати виріб без шва кругове в’язання, це те, що потрібно.

Як в’язати круговими спицями?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!