Як в скайпі показати свій екран?

Як в скайпі показати свій екран?

Здравствуйте Друзья! У ви вже могли познайомитися з програмою Skype. У цій статті ми розберемося як показати свій екран в скайпі. Ця зручна функція стала доступна у версії 4. 1 (якщо нічого не наплутав). За допомогою демонстрації екрану, можна в будь-який момент, при спілкуванні показати співрозмовнику що або на своєму робочому столі.

Можна звичайно зробити скріншот, залити його на який-небудь сервіс (наприклад Радикал) і посилання відправити товаришеві. Або ж просто відправити співрозмовникові цілий малюнок. Цей варіант хороший якщо можна відбутися одним скриншотом, а от якщо необхідно показати небудь процес або ситуацію або пояснити користувачеві що і куди натискати, то ця функція якраз до речі. Skype вже інтегрувався в наше життя як мобільні телефони, (до речі в останній теж можна поставити мобільну версію цієї програми) і ось такі додаткові та корисні функції не перестають радувати користувачів.

Для того, що б показати свій екран в Skype потрібно Після початку розмови натисніть на Плюс і виберіть Демонстрація екрану або, розкрийте меню Дзвінки і так само виберіть Демонстрація екрану У спливаючому віконці натискаєте Користувачеві можна показати окреме вікно, а не весь робочий стіл.

Для цього перед тим як натиснути Почати, ліворуч розкрийте меню, що випадає і виберіть Показати вікно Користувач побачить тільки вбрання віконце і все. Тепер ми знаємо що є демонстрація екрану в скайпі.

Якщо у вас виникли проблеми, то подивіться будь ласка У користувачів повинна бути встановлена Повинна бути (як перевірити Повинен бути досить потужний комп’ютер (як вибрати) з що мають частоту не менше 1 Ггц і речі, як вибрати монітор можна прочитати.

Дякую за те, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього Вам Доброго! З повагою,.

Як в скайпі показати свій екран?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!