Як варити каву в турці, рецепти

Як варити каву в турці, рецепти

Кава готується з обсмажених і мелених кавових зерен. Про те, як правильно варити каву є вже досить багато інформації. У цьому рецепті я б хотів поділитися не тільки правильним, а й простим способом варіння кави.

Для цього Вам потрібно турка і вже мелену каву. Помел повинен бути саме для турки це найтонший (невеликий) помел з усіх.

Порцій: 2 шт. Час приготування: 20 хвилин. Кава мелена 5 ч. л. Цукор 5 ч. л. Вода 500 мл.

Турка. Довга ложка.

Спочатку покладіть в турку необхідну кількість меленої кави і цукру. Я не люблю дуже міцну каву, тому кладу одну чайну ложку з гіркою меленої кави на 100 грам води. Турку бажано вибрати такого обсягу, щоб при наповненні необхідною кількістю води вона була заповнена до самого вузького місця. Так зручніше контролювати процес закипання.

Додайте в турку холодну воду. Якщо Ви хочете приготувати іншу кількість кави, то для того, щоб відміряти необхідну кількість води, налийте її спочатку в кухоль, а вже потім в турку. Перемішайте вміст турки ложечкою. Якщо Ви збираєтеся варити каву в турці часто, то бажано обзавестися спеціальною ложечкою з подовженою ручкою. Це дуже зручно, так як така ложка не так сильно нагрівається, а головне досить довга, щоб не потонути в турці.

Поставте турку на конфорку і включіть на максимум. Тепер потрібно спостерігати за кавою і слухати, як шумить нагрівається вода.

Головне в правильно звареному кави не доводити напій до кипіння. Коли пінка почне підніматися, а шум, що нагрівається води почне затихати, необхідно зняти турку з вогню і почекати близько 5 хвилин, поки воно трохи не охолоне. Перемішайте каву в турці для того щоб отримати більш насичений смак. Плиту на цей час бажано вимкнути (особливо якщо у Вас електрична плита), щоб конфорки НЕ перегрілися.

Після того як кава в турці трохи охолоне і настоїться, знову поставте його на конфорку і включіть її на середній вогонь. Повторіть етап нагрівання й настоювання ще 12 рази. Розлийте правильно зварений кави по гуртках і насолоджуйтеся смачним і ароматним напоєм. Тепер Ви знаєте, як правильно варити каву в турці.

А як Ви варите каву в турці.

Як варити каву в турці, рецепти

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!