Як вести домашнє господарство?

Як вести домашнє господарство?

Будь-яка з нас, Красивих і Успішних, просто змушена бути вмілої господинею, за винятком тих щасливців, які мають фінансову можливість перекласти домашні турботи на домробітниць. Хочеться, щоб удома було чисто і затишно, а сім’я нахвалював смачну вечерю Жіночий сайт Sympaty. немає зібрав для своїх улюблених читачок ефективні підказки та поради як організувати роботу по дому так, щоб вона не поглинала весь ваш вільний час. Продумуйте меню на кілька днів вперед це допоможе вам раціонально скласти список покупок перед походом до супермаркету і не ламати голову після роботи, що приготувати на вечерю.

Якщо ви заздалегідь знаєте, що буде у вас на сніданок-обід-вечерю в найближчі 2-3 дні, це гарантує вам наявність в холодильнику всіх інгредієнтів для запланованих страв. Нехай у вашій морозилці завжди будуть про запас напівфабрикати на випадок незапланованих гостей або швидкого вечері. Ще порада з тієї ж опери: Sympaty. немає рекомендує освоїти одне-два небанальних страви, ситних і швидких у виконанні, щоб ніякі гості не застали зненацька таку досвідчену господарку Непогано також мати список всіх довгограючих продуктів, які обов’язково повинні бути у вашому будинку, типу солі, цукру, спецій, соняшникової олії, круп, чаю.

Ці продукти потрібні постійно і мають звичай закінчуватися несподівано, а в магазині про них не завжди і згадаєш. Список допоможе вам тримати стратегічні запаси їжі під контролем Безлад, як відомо, створюється тим, що валяється не так на місці. Візьміть за правило, переміщаючись по квартирі, як би між справою розкладати по місцях все, що зустрічається на шляху: журнали і газети на журнальний столик, одяг на плічки і в шафу або в ящик, порожню посуд у раковину на кухню. У кожної речі в будинку має бути своє місце про це золоте правило. Як вести домашнє господарство, якщо непотрібні сувеніри, дрібниці, дрібнички займають все життєвий простір, виконують роль пилозбірників, а викинути ніби як шкода?

Sympaty. немає пропонує: складіть все це у велику коробку і приберіть з очей геть. Через півроку можна знову заглянути в неї. Якщо жодна річ не знадобилася за цей час і не викликала сильних почуттів, сміливо викидайте! Будь вам скаже, що збирати будинку некорисно ні вам, ні вашому дому Коробки незамінна річ, якщо у вас багато скупчилися журналів, компакт-дисків, а також, якщо ваше чадо володіє гігантськими колекціями фігурок з кіндер-сюприз, магнітиків, машинок і тому подібних дрібниць.

Розкладіть все це по коробках, які потім акуратно і непомітно можуть припадати пилом під ліжком, у шафі, коморі. До речі, про дітей Хто, як не вони, додають нашій квартирі художнього бардаку і відчуття, що Мамай тут був?

Залучайте своїх чад до процесу збирання і наведення порядку нехай з дитинства вчаться, як вести домашнє господарство. Наші поради,. Будь-яка господиня скаже, що домашні справи, якщо їм дозволити, можуть зайняти 24 години на добу плюс ще годинку-другу

Але ми не дозволимо! Намагайтеся комбінувати домашні справи один з одним і з іншими заняттями. Наприклад, приводити в порядок білизну і одяг прасувати, пришивати гудзики, розкладати в шафу — можна, перевіряючи уроки у дитини. А базікаючи по телефону з подругою (особливо якщо вам властиві довгі розмови), можна озброїтися ганчіркою і непомітно для себе протерти пил Їли у вас давно не доходять руки до вмісту всяких ящиків-тумбочок-поличок-шафок, виділіть кожен день (або кожні два дні ) хвилин 10-15 саме на них: загляньте в ці ваші скарбниці все по черзі або дві-три, як більше подобається. Нехай за цей час ви зовсім небагато встигли там прибрати, щось викинути, щось розсортувати але ж прогрес очевидний і надихає, чи не так?

Наступного разу просто продовжите розпочате. У кожної господині свої перевірені правила, як вести домашнє господарство.

Як вести домашнє господарство?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!