Як вибирають подарунки?

Як вибирають подарунки?

Вибір подарунка на Новий рік для багатьох вкрай нелегка справа. Але жінки з цим завданням справляються краще за чоловіків, навіть якщо купують подарунок для абсолютно незнайомої людини.

До такого висновку прийшли психологи, що поділилися своїм відкриттям з інтернет-виданням. Фахівці з університету Тілбурга в Голландії провели науковий експеримент, в ході якого запропонували учасникам, серед яких були 120 чоловіків і стільки ж жінок, вибрати подарунок для одного і для людини, якого добровольці бачили вперше в житті. Той же, кому призначався новорічний презент, становив свій список бажань. При цьому подарувати можна було або конкретну річ, або подарунковий сертифікат з будь-якого магазину.

І представниці прекрасної статі впоралися з цим завданням куди краще за чоловіків. Жінки, як з’ясували психологи, частіше вгадували, який подарунок хотів би отримати їх приятель, а також вибирали відповідні сертифікати для незнайомців.

На думку дослідників, це головним чином пояснюється тим, що жінкам більш властиво співпереживати, ніж чоловікам, які, до слова, сильніше засмучуються, коли отримують у подарунок непотрібну річ. А жінки про це пам’ятають.

Як вибирають подарунки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!