Як вибрати боксерські рукавички?

Як вибрати боксерські рукавички?

Боксерки спеціалізована взуття для занять боксом та виступів на рингу. В ході тренувань основне навантаження боксера йде на ноги, тому вкрай важливо правильно вибрати взуття.

У цій статті ми постараємося докладно і доступно розповісти про боксерках, їх різновидах і особливостях. Чому ж не рекомендується займатися в іншій спортивного взуття, такий як кросівки і борцовки? По-перше, у боксерок спеціальна підошва, яка виконана з матеріалів, що дозволяють не ковзати і моментально виконати потребується в даний момент прийом.

Як правило, вона шорстка, з виїмками і нерівностями. По-друге, матеріал верху. Передбачається, що нога буде сильно потіти, тому перевага віддається натуральним матеріалам. Це можуть бути: шкіра, замша. Ці матеріали збільшують термін служби взуття, а також володіють сприятливими гігієнічними, гігроскопічними і аераційними властивостями.

Наявність вставок з сітки сприяє вентиляції нога в в таких боксерках буде дихати, а також знизиться ризик виникнення мозолів. Слід звернути увагу, що і шкіра і замша мають здатність розтягуватися. Тому купувати борксеркі слід розмір в розмір. Взуття з запасом буде тільки заважати спортсмену, може навіть призвести до травми. Нашим покупцям ми пропонуємо із замші в поєднанні з сітчастими вставками.

Боксерки розрізняються по виду застібки. Фіксуватися на нозі вони можуть за допомогою блискавки, шнурівки, а також липучки. Взуття на блискавці дозволяє збільшити швидкість екіпіровки, проте ідеальної посадки на нозі чекати не варто. Якщо є шнурівка, то у борця буде можливість регулювати боксерки залежно від обсягу ноги. Ще більшу стійкість може надати присутність клапана-липучки.

Найчастіше виробники використовують поєднання різних застібок (наприклад, блискавка і шнурівка). Також борцовки розрізняються по висоті. Чим вище верхня частина взуття, тим краще підтримка голеностопа. Допускається вихід на ринг в боксерках будь-якої висоти. Купувати чи, вирішувати Вам.

Звернемо увагу на те, що для французького боксу Сават рекомендується купувати спеціальні боксерки. Це пов’язано з технікою боротьби правила дозволяють лише удари стопою, на відміну від інших єдиноборств, в яких дозволені удари колінами і гомілками.

У нашому магазині можна купити з 38 по 45 розміри. Отже, вибираючи борцовки собі або своїм дітям, слід особливо звертати увагу на такі особливості:

Якість підошви Матеріал верху Фіксація на нозі Висота гомілки.

Як вибрати боксерські рукавички?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!