Як вибрати дзеркальний фотоапарат?

Як вибрати дзеркальний фотоапарат?

Як правильно вибрати дзеркальний фотоапарат Ось нарешті настав той час, коли ви зважилися і твердо сказали собі: «Мені потрібна цифрова дзеркальна фотокамера! «. Сказано-зроблено. Але вибір своєї першої «дзеркалки» — річ надзвичайно відповідальна. Можливо, на цю тему ви не замислювалися, вважаючи за краще покладатися на допомогу наставників, продавців або друзів, які вже обзавелися власної дзеркальною фотокамерою.

Але проте, думаю, вам виявляться корисними кілька наступних порад: 1. Уважно оцініть свої фінансові можливості Навряд чи Ви знайдете дзеркальну неподержанную камеру дешевше 15000 рублів. До того ж варто звернути увагу, що просто камеру, навіть у комплекті з об’єктивом, саму по собі не беруть.

Обов’язково потрібна спеціальна сумка для камери, серветки і олівці для чистки оптики, карта пам’яті. Плюс бажано придбати хоча б один-два світлофільтру, причому саме для Вашого об’єктива (або об’єктивів). Приміром, навіть звичайний скляний фільтр в чому усуває неприємну підсвічування на фотографіях і захищає скло об’єктиву від зовнішніх впливів. Разом цілком може вийти близько 20 — 25 тисяч рублів за повний комплект.

2. Вирішіть, для чого, власне, Вам ця камера потрібна Якщо Ви купуєте чисто для себе, не збираючись серйозно вчитися фотографії, то цілком можете спершу зупинитися на досить недорогих моделях фотокамер (наприклад, в серії Canon 1000D, 550D, 500D, 450D, 400D ).

Кажу «для початку», тому що цілком можливо, потім Ви захочете займатися фотографією більш серйозно, ніж на даний момент. Якщо ж Ви плануєте серйозно навчатися фотографії та займатися їй, то краще придбати камеру «на виріст». Це особливо актуально для тих, хто з фінансів не в змозі найближчим часом змінити дзеркалку на щось більш просунуте. Якщо моделі (на прикладі Canon) 40D-50-60D для Вас занадто дорогі, можна цілком придбати старі 20D-30D або

650D-550D. Причина: при серйозних заняттях фотографією є дуже істотна ймовірність, що Ви скоро «переростете» свою бюджетну камеру.

І буде прикро і важко, якщо довгий час не буде можливості змінити її на щось більш дороге. 3. Про дорогих фотоапаратах На жаль, в народі часто побутує думка, що все найдорожче — найкраще.

Так що якщо Ви поки ще початківець фотограф, не варто приходити в магазин і хапати одну з найдорожчих камер, начебто 7D, 5D, 1D-s (на прикладі Canon), особливо якщо Ваші фінанси обмежені. По-перше, фотографії від використання дорогої камери краще самі по собі не стануть. По-друге, Ви просто не зможете розкрити всі можливості камери, в силу відсутності у Вас необхідних навичок. Сенс переплачувати дві-три ціни за те, щоб уподібнюватися потім тим, хто займається заколачіваніе цвяхів електронним мікроскопом? Професійна техніка потрібна, коли вона дійсно потрібна.

Це моя думка. По-третє, на дорогі камери дуже нерозумно ставити дешеву оптику. На недорогі камери хороші об’єктиви ще можна, але не навпаки. Тому якщо Ви не в змозі купити і хорошу камеру, і хороший об’єктив, візьміть краще камеру попроще, а об’єктив трохи краще.

4. Про об’єктивах Дуже часто можна побачити, як та чи інша камера продається в комплекті з об’єктивом. Фотокамера + об’єктив позначається словом Kit. Без об’єктива, відповідно

Body. Китові об’єктиви недорогих камер хороші тим, що дозволяють людині не морочитися вибором об’єктива до своєї камери, а також дозволяють знімати практично всі сюжети, бо містять досить широкий діапазон допустимих фокусних відстаней (17-55мм, 18-200мм, наприклад). Але мають суттєві мінуси: дуже темні, як правило не мають стабілізаторів ітп.

Що дозволяє знімати більш-менш пристойні фотографії без спалаху тільки в добре освітлених приміщеннях за наявності щодо нерухомих об’єктів. Тому я б рекомендувала купувати камеру і об’єктив окремо, попередньо вирішивши, що ви будете знімати найчастіше. Також я б не рекомендувала відразу ж скуповувати об’єктиви з величезним діапазоном фокусних відстаней. Погодьтеся, не можна отримати все і відразу.

Якби такі об’єктиви були по-справжньому хороші, то навряд чи б було стільки інших, менш широкодіапазонних, причому дуже дорогих. 5. Пам’ятаємо, що. Хороша фотокамера, об’єктиви та спалахи ще не роблять фотографа. Головне — все-таки прокладка між землею і фотоапаратом, а саме — Ви. Удачи!

Увага! В інтернеті виявлено дуже багато випадків крадіжки моїх статей, тому буду вкрай вдячна всім, хто надішле мені посилання на мої статті, розміщені на інших ресурсах без вказівки автора.

Як вибрати дзеркальний фотоапарат?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!