Як вибрати полотенцесушитель?

Як вибрати полотенцесушитель?

Якщо говорити спрощено, то полотенцесушитель представляє з себе зігнуту трубу, по якій протікає гаряча вода. Все здається гранично простим на перший погляд.

Але для того, щоб правильно вибрати полотенцесушитель треба уявляти собі якими вони бувають і чи підійдуть вони для вашого житла. Рушникосушки, в широкому асортименті представлені сьогодні на ринку можна розділити за їх зовнішнім виглядом на 3 категорії: 1. Стандартні. Ці полотенцесушителі мають звичайну форму труби, профіль вигину якої нагадує букву «П» або «М». 2. Модернізовані.

Ці досконаліші рушникосушки мають по дві полички на кожній одиниці виробу. 3. Елегантні («Драбинка», «Фокстрот»). Це складні елегантні конструкції, які забезпечують не тільки виконання основних функцій, але і стають прикрасою ванної кімнати. При виборі рушникосушки треба враховувати не тільки технічні характеристики приладу.

Але і габаритні розміри рушникосушки, а також ясно уявляти, для яких цілей він призначений (для опалення або для сушіння текстильних виробів). Дуже важливо також звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений полотенцесушитель — як правило, це сталь, нержавіюча сталь або латунь.

Рушників з стали найчастіше потребують подальшої фарбування, після їх монтажу. Випускаються також сталеві рушникосушки з полімерним покриттям, яке може бути будь-якого кольору і не вимагає додаткового фарбування. Рушникосушки, виготовлені з нержавіючої сталі і латуні, найчастіше поліруються до дзеркального блиску. Треба враховувати також той фактор, що з часом латунь може «потьмяніти», тому за латунними полотенцесушителямі потрібен більш ретельний догляд, ніж за виробами з нержавіючої сталі. Необхідно пам’ятати, що термін служби латунного рушникосушки рідко перевищує п’ять років.

Термін же служби рушникосушки з нержавіючої сталі практично не обмежений. Діаметр труби з якої виготовлений полотенцесушитель принципової ролі при виборі не грає. Адже існує широкий асортимент фітингів за допомогою яких можна з’єднати труби будь-якого, в межах використовуваних у водопроводі діаметру.

Також, якщо вибір стоїть між імпортним і вітчизняним полотенцесушителем, не треба забувати, що в основному імпортні рушникосушки призначені для двухтрубной системи опалення. За однією з труб вода підходить до опалювального приладу, а за іншою відходить, і тиск в такій системі нижче, ніж у однотрубною, тому запас міцності у таких виробів нижча. Це робить імпортні рушникосушки менш пристосованими до наших реалій. В від виробничої компанії «Парус» представлений великий вибір різних рушникосушок:, і. Якщо вам зручніше вибирать полотенцесушитель з його вигляду, то скористайтеся цією навігацією:, і. Вартість продукції компанії «Парус» представлена в розділі.

Виробнича компанія «Парус» є найкращим виробником полотенцесушителей в Росії.

Як вибрати полотенцесушитель?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!