Як вибрати прасувальну дошку?

Як вибрати прасувальну дошку?

Вітаю Всіх читачів блогу! Важко уявити собі затишний будинок, якщо в ньому не буде матися прасувальної дошки. І більшості господинь, які можуть і вміють користуватися праскою, красива і зручна прасувальна дошка буде потрібно для швидкої і якісної прасування різного білизни, чохлів і домашніх речей

Але буває так, що не всі господині можуть ясно і чітко знати, за якими критеріями слід вибирати прасувальну дошку. Я хочу поділитися з Вами корисними порадами і розповісти про те, як вибрати прасувальну дошку. Насамперед слід дивитися на головне матеріал. Найбільш якісними прасувальними дошками вважаються ті моделі, які цілком і повністю виготовляються з натуральної деревини.

Вони служать довго і не бояться вологи, яка часто є супутницею прасування. Але в окремих ситуаціях, коли господиня використовує парова праска або вологу марлю, має сенс звернути увагу на дерев’яні дошки з металевим покриттям.

Важливий момент якщо діри виявляться занадто частими, то вся дошка може перетворитися на неприємну пружну сітку, що не додасть оптимізму. Якщо господині потрібно не дуже часта прасування білизни, то цілком можна звернути увагу і на дошки, виготовлені з ДСП. Звичайно, при контакті з вологою, термін експлуатації дошки може виявитися незначним. Але якщо піти на маленьку хитрість і закрити дошку х / б матеріалом, то термін служби збільшиться на порядок. Особливу увагу доведеться звертати на ніжки.

У хороших моделях ніжки повинні кілька виходити за довжину або ширину дошки. І якщо ніжки матимуть пластикові або гумові наконечники, то це додасть комфорту при прасуванні білизни або речей.

Якщо таких наконечників не матимуть, то ніжки швидко подряпаються і виглядатимуть вкрай не естетично. Хороші прасувальні дошки мають або хромовані, або сталеві ніжки, які ніколи не блякнуть і не схильні до корозії. Найбільш міцними вважаються ті прасувальні дошки, в яких ніжки прикріплюються до дошки за допомогою традиційних болтів. Менш естетичними вважаються зварні варіанти, хоча і вважаються міцними.

Але потрібно зауважити, що дошки такого типу вважаються найбільш важкими. І якщо господарці кожен раз доведеться піднімати і встановлювати прасувальну дошку до електричної розетки, то такий варіант може виявитися, м’яко кажучи, неприйнятним. Є і останній варіант це дошки з наклепкамі. Вони мають більш легкий вага, гарний зовнішній вигляд, але відрізняються слабкістю в конструкції, так як при частому користуванні заклепки можуть вилетіти. І наостанок потрібно звернути увагу на габарити.

Якщо прасувальна дошка буде мати довжину близько 130-150 см, а ширину до 40 см, то вона виявиться дійсно універсальною для більшості осель. Подивіться, будь ласка відео на десерт. У ньому поради авторитетних експертів, вони розкажуть все про те, як вибрати прасувальну дошку. Вибір, кінцеве, залишається за Вами.

Все.

Як вибрати прасувальну дошку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!