Як відключити послуги МТС?

Як відключити послуги МТС?

Гроші з балансу мобільного телефону летять у невідомому напрямку? Ви не говорите стільки, скільки платите? Найімовірніше, причина криється в підключених платних послугах, про які ви не знаєте.

Позбавте себе від зайвих витрат, відключивши непотрібні вам опції. Ми розповімо, як це зробити.

Один дзвінок для відключення всіх платних послуг Найпростіше — зателефонувати в службу підтримки клієнтів оператора зв’язку і поставити запитання: які платні послуги прив’язані до вашого номеру? Якщо ви дізналися, що, виявляється, з вас регулярно знімають гроші за те, чим ви не користуєтеся — пред’явіть оператору свої претензії.

Зазвичай втрачені гроші повертають. А тепер давайте дізнаємося, які способи відключення платних послуг є у кожного з операторів «великої трійки»: МТС, Білайн і Мегафон. 1. Візит до офісу «МТС» або дзвінок по телефону 0890 (дзвінок з для абонентів МТС — безкоштовний).

На вашу вимогу співробітники деактивує будь-яку платну послугу. Обов’язково візміть із собою паспорт. 2. Інтернет-помічник.

Зайдіть на сайт ihelper. mts. ру і натисніть кнопку «Вхід в особистий кабінет» у верхньому лівому кутку сторінки. У полі «Логін» ведіть номер свого телефону без префікса, а в полі «Пароль» — отриманий раніше пароль.

Для отримання пароля необхідно натиснути на посилання «Отримати пароль» і дочекатися SMS-повідомлення. Також ви можете отримати пароль, набравши на телефоні команду * 111 * 25 # і потім створивши свій пароль з 5-7 цифр. Отже, потрапивши в особистий кабінет, перейдіть на вкладку «Інтернет-помічник» та розділ «Тарифи і послуги». Тут ви отримаєте всю інформацію про підключені платні послуги та опціях, і зможете їх відключити. 3. SMS і USSD-команди.

Для того щоб дізнатися, які платні послуги підключені до вашого номеру, скористайтеся USSD-командою * 152 * 2 #. Відключати платні послуги можна також за допомогою USSD-команд та SMS-повідомлень.

1. Візит до офісу «Білайн» або дзвінок по телефону 0611. На вашу вимогу співробітники відключать платну слугу. 2. Особистий кабінет. Зайдіть в особистий кабінет абонента за адресою ввв. uslugi. beeline. ру, вказавши номер телефону як логін і отриманий раніше пароль. Для отримання пароля наберіть на своєму телефоні команду * 110 * 9 #.

В особистому кабінеті доступно управління всіма послугами оператора. 3. SMS, USSD-команди і автоінформатор.

Для того щоб дізнатися, які платні послуги підключені до вашого номеру, скористайтеся USSD-командою * 110 * 09 #. Відключати послуги можна також за допомогою USSD-команд, SMS-повідомлень і дзвінків на номер автоінформатора. Ви можете ввести на телефоні команду * 111 *, а потім вибрати пункт «Мій Білайн» — «Послуги» — «назва послуги» — «Відключити» або користуватися спеціальними запитами для кожної опції. 1. Візит до офісу «Мегафон» або дзвінок по телефону 0500.

На вашу вимогу співробітники деактивує платну послугу. 2. Сервіс-Гід. Система самообслуговування дозволяє абоненту мобільно користуватися спектром можливостей і, зокрема, управляти платними послугами.

Робота в системі доступна кількома способами: — відправте USSD-запит на номер * 105 # і дотримуйтесь подальших інструкцій. Для перегляду списку підключених платних послуг перейдіть в меню — використовуйте додаток для комп’ютера або мобільного телефону.

Для цього необхідно завантажити додаток «Сервіс-Гід» з офіційного сайту Мегафона і встановити на комп’ютер або телефон. Потім увійдіть в систему, вказавши у полі «Логін» свій номер телефону, а в полі «Пароль» — отриманий раніше пароль доступу. Щоб отримати пароль для доступу до системи, відправте безкоштовне SMS-повідомлення з текстом «41» на номер 000105. Після авторизації, виберіть меню «Послуги» — «Набір додаткових послуг».

Ви побачите список всіх актуальних опцій. Послідовно вибираючи послуги, ви зможете їх швидко підключати та відключати. — Увійдіть за допомогою номера телефону і пароля в «Сервіс-Гід» через особистий кабінет на сайті ввв. megafon. ру. Внизу сторінки розташований перелік підключених послуг, де вказані всі ваші опції. Перейдіть на сторінку підключення / відключення послуг, вибравши пункт «Зміна набору послуг» в меню «Послуги та тариф» в лівій частині сторінки.

З’явиться меню з доступними послугами. Для відключення зніміть галочки з непотрібних вам функцій. 3. SMS, USSD-команди і автоінформатор.

Якщо ви знаєте, які платні послуги вам необхідно відключити, просто введіть відповідну команду на телефоні або зателефонуйте на спеціальний номер, і незабаром опція буде відключена. Вітаємо!

Тепер ви знаєте, як відключати платні послуги стільникових операторів Мегафон, Білайн і МТС і більше не витрачаєте гроші даремно!.

Як відключити послуги МТС?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!