Як відкрити відокремлений підрозділ?

Як відкрити відокремлений підрозділ?

Відповідно до абз. 17 п. 2 ст. 11 Податкового кодексу Російської Федерації (НК РФ) відокремлений підрозділ організації — це будь-яке територіально відокремлений від неї підрозділ, за місцем знаходження якого обладнані стаціонарні робочі місця на термін більше одного місяця.

Створення робочих місць поза місцем знаходження організації є визначальним критерієм для визнання підрозділи відокремленим. При цьому під робочим місцем розуміється місце, де працівник повинен перебувати у зв’язку з його роботою і яке прямо або побічно перебуває під контролем роботодавця (ч. 6 ст. 209 Трудового кодексу Російської Федерації).

Визнання відокремленого підрозділу організації таким проводиться незалежно від того, відображено або не відображене його створення в установчих чи інших організаційно-розпорядчих документах організації, і від повноважень, якими наділяється зазначений підрозділ. У Мін’юсті 11. 07.

2011 зареєстровано наказ ФНС Росії від 09. 06.

2011 ММВ-7-6/362 @. Наказом затверджено нові форми та електронні формати таких документів: форма C-09-1 форма С-09-2 форма С-09-3-1 Повідомлення про відокремлені підрозділи російської організації на території Російської Федерації, через які припиняється діяльність організації (які закриваються організацією ); форма С-09-4 Повідомлення про реорганізацію або ліквідацію організації.

Як відкрити відокремлений підрозділ?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!