Як відновити фото?

Як відновити фото?

Вітаю Вас на сайті undelete-file. ру! Magic Photo Recovery версія 3. 1 російською мовою.

Ви з легкістю зможете відновити випадково видалені фотографії за допомогою безкоштовної програми для відновлення Magic Photo Recovery, про що свідчить і назва програми. Вона має декілька мов, за замовчуванням після установки буде англійська, але буквально в два кліка програма стане російською версією! Незважаючи на те, що потрібна реєстрація програми, я пропоную скачати Magic Photo Recovery з ключем та інструкцією по активації абсолютно безкоштовно. Ваш атакував вірус і видалив фотографії, а ви не знаєте як їх відновити? Ви помилково видалили повз кошика (shift + delete) фотографію або картинку?

Що ж робити коли видалена фотографія? Як відновити вилучені фотографії? З багатьма таке траплялося, чи не так?

Відповідь на ці та інші схожі питання простий, скористайтеся, спеціально заточеною під видалені або загублені зображення, безкоштовною програмою Magic Photo Recovery і Ви швидко і якісно зможете відновити вилучені фотографії з жорсткого диска або флешки (USB Flash накопичувач), в програмі вже є деякі моделі фотоапаратів, так що цілком можливо в цьому списку буде і ваш екземпляр, тоді процедура відновлення взагалі буде проста, докладний опис установки та налаштування програми Magic Photo Recovery знаходиться нижче по посиланнях. Установка Magic Photo Recovery 3. 1 Для установки Magic Photo Recovery розпаковуємо скачаний архів з програмою в будь-яке місце на комп’ютері і для запуску установки програми відкриваємо файл Magic_ Photo_Recovery. exe, у нас з’являться наступні вікна: У цьому вікні природно натискаємо Next А в наступному вікні вибираємо спеціальні установки встановлення Magic Photo Recovery, особисто я вибрав тільки Add desctop shortcut, Ви звичайно можете ці налаштування змінити Після установки програми з’явиться відповідне вікно з пропозицією запустити програму після натискання кнопки Finish На цьому процес установки закінчений, можете запускати програму і провести її налаштування.

Як бачите процес встановлення не складний і займає менше хвилини, але якщо у вас щось не вийде або виникнуть питання, то поясніть свою проблему в коментарях. Як активувати

Magic Photo Recovery за допомогою ключа і змінити мову програми з англійської на російську дивіться у налаштуванні утиліти. Налаштування Magic Photo Recovery Отже після установки Magic Photo Recovery Програма запуститься англійською мовою, але не турбуйтеся, зараз ми її навчимо російській! Для того щоб змінити інтерфейс на російську Options language і вибираємо Російська, нижче на скріншоті показано що і куди натиснути Начебто все добре, програма

Magic Photo Recovery 3. 1 російською мовою, можна працювати і скоріше ж відновити свої фотографії, але не тут то було, версія у нас незареєстрована, про що і написано в верхній частині вікна програми, дивимося Для того, щоб активувати або зареєструвати утиліту достатньо в викачаному архіві програми знайти до Magic Photo Recovery ключ і відкрити блокнотом текстовий файлик Serial. txt, в ньому знаходиться необхідна інформація для активації, а саме: Name і Serial, тепер в програмі натискаємо на кнопку Реєстрація і бачимо вікно з полями введення імені та ключа, що куди вводити я думаю зрозуміло, а якщо не зрозуміли ось скрін Готово? Тоді тиснемо ОК і радіємо віконця з успішною активацією програми!

Ну ось тепер можемо спокійно відновити вилучені фотографії навіть безпосередньо з фотоапарата, в самій програмі вже є деякі моделі, але якщо в списку не виявиться Вашої моделі фотоапарата, то досить вийняти з фотика карту пам’яті і використовуючи кардрідер підключити її до комп’ютера. Так от, після введення ключа до Magic Photo Recovery у вікні програми вибираємо потрібний диск для відновлення, для прикладу я спочатку вибрав диск G і запустив як і рекомендує програма Нормальне сканування, тиснемо далі, дивимося скрін Але на цьому нещодавно створеному диску видалених фотографій і зображень не виявилося, ось скрін воно так і є, тому що я тільки зберігав файли на диск G, а видаляти поки нічого не доводилося, тому Magic Photo Recovery нічого і не знайшла!

Ну нічого, я змінив диск і взяв для прикладу інший, на якому вже точно щось віддалялося це диск C, треба ж довести працездатність програми Знову таки, в ході рекомендованого Нормального сканування У моєму випадку я вибрав перший варіант для збереження на жорсткий диск і тиснемо Далі, Тут вибираємо місце куди зберегти відновлені фотографії та тиснемо Зберегти, настійно рекомендую відновлювати видалені файли на інший локальний диск, тобто не на той, з якого відновлюєте, приклад, шукав на диску C, а відновлюю на диск K. Ну і барабанний дріб Готово всі Ваші виділені зображення збереглися в зазначену Вами папку, причому із збереженням ієрархії папок, тобто з якої папки було видалено зображення, в новостворену папку з цим же ім’ям програма збереже зображення. Magic Photo Recovery 3. 1 Архіватор Win-Rar Лайкніте, якщо сподобалося!

Спасибо! Залиште Інструкція.

Як відновити фото?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!