Як відправити файл по пошті?

Як відправити файл по пошті?

Необхідність передати файл колегам, знайомим і друзям виникає практично щодня у кожного користувача комп’ютера. Добре, якщо колега знаходиться в локальній мережі, в цьому випадку можна перекопіювати файли з одного комп’ютера на інший, не використовуючи інтернет. Але якщо один далеко, тоді зручно скористатися електронною поштою, адже до листів можна прикріплювати будь-які файли: документи, фотографії, програми і навіть невеликі відеоролики. Звичайно, можна передати одному файл і безпосередньо через Skype або Mail. Agent, але це зручно, коли партнер знаходиться в мережі, а якщо його немає, то електронна пошта таки надійніше (і більш імовірно, що вона доступна на робочому місці).

У Росії лідерами серед сервісів, що пропонують безкоштовні послуги електронної пошти є портали Mail. ru, Rambler. ру, і пошукові системи Yandex. ру і Google. ру. На кожному з цих сайтів можна отримати поштову скриньку досить великого розміру і кожна їх цих служб надає можливість прикріплювати до написаним електронних листів файли.

Процедуру приєднання файлів до листа докладно розглянемо нижче на прикладі сайту mail. ру, а й на інших порталах вона абсолютно ідентична. Прикріплення файлу до листа на mail. ру Увійдіть в свою електронну пошту, використовуючи Ваші логін та пароль на сайті mail. ру. Вгорі на сторінці поштової скриньки натисніть кнопку Написати.

Відкриється форма заповнення нового листа. Для приєднання файлу до листа клікніть на кнопку Приєднати файл, розташовану під полем Тема. Відкриється вікно вибору файлу.

Виділіть потрібний (або відразу декілька файлів) і натисніть на Відкрити. Вибрані файли будуть додаватися до листа. Трохи почекайте, зелена галочка під кожним файлом сповістить Вас про те, що файл доданий до листа.

Увага! У поштовій скриньці на сайті mail. ru існує обмеження на максимальний розмір прикріплених файлів 30 Мегабайт (Мб).

Якщо вам потрібно відправити більший файл, то при його додаванні він буде завантажений на сервіс Файли @ mail. ру і адресат листа, замість відправленого файлу, отримає посилання для його скачування. Далі, як звичайно, заповніть адресу одержувача, тему і текст листа і натискайте кнопку Надіслати.

Ваш друг отримає лист разом з висланими файлами. Прикріплення файлів до листа на Yandex, Rambler і Google Як і на mail. ру, у формі нового листа поштових сервісів Яндекса, Ремблер і Гугла (gmail) є кнопки на приєднання файлів. Різниться тільки їх місцерозташування і зовнішній вигляд. Кнопка прикріплення файлу на пошті Яндекса Кнопка приєднання файлу на пошті Ремблер Кнопка прикріплення файлу на пошті Гугла Різниця прикріплення файлоа від пошти Маила в розмірі приєднуваних даних.

Ремблер дозволяє додавати файли до електроннуюму письму до 20 Мб, Гугл до 25 Мб. Яндекс приєднує файли до 30 Мб, але так само, як і маил, має можливість завантажувати файли більшого размерса на сервіс Народ. Диск з видачею адресату листи посилання на скачування файлу. Якщо у Вашого колеги або знайомого поштову скриньку знаходиться не на перерахованих вище сайтах, то добре було б спочатку дізнатися який об’єм інформації може він підтримувати, оскільки раніше для пошти користувачам виділялося 5 або 10 МБ, і ваше великий лист з вкладеними файлів виявиться не прийнятим.

У цьому випадку пишіть лист без вкладень і завантажуйте файли на files.

Як відправити файл по пошті?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!