Як відправити подарунок Вконтакте?

Як відправити подарунок Вконтакте?

Як відправити подарунок в Вконтакте? Подарунки в соціальній мережі Вконтакте не втратили своєї актуальності з плином часу. Багато людей жваво цікавляться, як відправити подарунок у Вконтакте своєму другові на якусь подію. Давайте розглянемо алгоритм, слідуючи якому, можна з легкістю відправити кому-небудь подарунок у Вконтакте. Відразу ж обмовимося, що зробити подарунок Ви можете абсолютно будь-якому користувачеві даної соціальної мережі, тобто не обов’язково, щоб Ви були друзями.

Перейдіть на сторінку тієї людини, якій Ви хочете зробити подарунок. Під його аватарой Ви можете побачити гіперпосилання Відправити подарунок, натискаємо на неї. Перед Вами має з’явитися спливаюче вікно, на якому представлені різні варіанти презентів, об’єднаних за групами: Романтика, Дружба, День народження. Якщо Ви зупинили свій вибір на певному варіанті, то просто наведіть на зображення даного подарунка курсором миші.

У спливаючій над обраним подарунком підказкою Ви можете побачити його вартість, зазначену в голосах. 1 голос коштує приблизно 7 рублів. Тепер подивіться у правий верхній кут спливаючого вікна — там повинно відображатися то кількість голосів, яку Ви маєте на даний момент і яким можете розпоряджатися.

Якщо Ви ніколи не вводили гроші в соціальну мережу Вконтакте і не дарували нікому подарунків, то, швидше за все, Ви побачите напис: «У Вас 0 голосів». Якщо кількість Ваших голосів дорівнює або більше вартості подарунка, то Ви можете сміливо кликати лівою кнопкою миші по вибраному презенту. Перед Вами має з’явитися нове спливаюче вікно з заголовком Подарунок для. (Де замість крапки має бути вписано ім’я того одержувача, кому Ви даруєте подарунок). Ви також можете супроводити презент якимсь повідомленням у вигляді привітання або якого-небудь поясняющего тексту, а також поставити або прибрати галочку близько чекбокса: Показувати моє ім’я тільки одержувачу.

Далі натискаємо по кнопці Відправити. Все, подарунок відправлений. Якщо кількість Ваших голосів менше вартості подарунка, то Ви також можете клікнути по ньому, далі Ваші дії повинні бути аналогічні пункту 7 даного алгоритму, потім натискаємо на кнопку Відправити.

Перед Вами має з’явитися вікно, що інформує вас, що: У Вас не вистачає голосів. Будь ласка, поповніть баланс мінімум на. голосів. (Замість трьох крапок — то кількість всередині мережевих грошових одиниць, якого Вам не вистачає до завершення відправки подарунка). Далі Ви повинні вибрати той спосіб оплати, який Вам найбільш зручний, натиснути на нього, і діючи за зазначених інструкцій, зарахувати собі на рахунок необхідну кількість голосів.

Після того як голоси буду зараховані, подарунок відправиться автоматично.

Як відправити подарунок Вконтакте?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!