Як відзначити годик дитині?

Як відзначити годик дитині?

Більшість батьків всерйоз замислюються про те, як відзначити день народження дитини в 1 рік, щоб він залишився яскравим спогадом для всієї родини. Наша стаття про те, як самостійно зробити чудове свято на честь першого дня народження своєї дитини.

Таке святкування є подією в першу чергу для батьків, а не для карапуза. Малюк навряд чи щось запам’ятає і, швидше за все, сам майже не братиме участі у проведенні цього заходу.

Пам’ятайте, малюк ще зовсім крихітка, гучне свято може втомити його. Ми рекомендуємо вам організувати все так, щоб сам іменинник мало був задіяний у процесі і мав можливість дотримуватися свій режим дня (сон, харчування) без перебоїв.

Сценарії святкування першого дня народження дитини дуже схожі, так обов’язковими складовими празнования дня народження дитини в годик є поздоровлення на честь малюка і батьків, вікторина з питаннями про дитину, конкурси. Ви можете використовувати готовий або розробити свій варіант на основі вже готового сценарію. Основні етапи святкування дня народження дитини 1. Гості. — На перше свято малюка не рекомендується запрошувати дуже велика кількість людей, так як навіть сама товариська дитина може злякатися цього натовпу і почати нервувати від шуму і уваги з боку запрошених.

Буде краще, якщо на цьому святі будуть присутні самі близькі та рідні малюкові люди. — Запрошення. Коли ви остаточно склали список гостей, можна приготувати і відправити їм запрошення у вигляді маленьких саморобних листівок. Текст може бути написаний від імені самого іменинника, а як підпис, можна поставити відбиток долоньки вашої крихти.

Пам’ятайте, якщо ви відправляєте запрошення поштою, а не вручаєте їх особисто, то зробіть це раніше, щоб вони встигли дійти до одержувачів. В епоху технологій та за умови наявності у всіх запрошених електронної пошти, ви можете скласти електронну запрошувальну листівку і направити її через інтернет, але все ж, більш пам’ятним може залишитися запрошення, яке буде зроблено вашими руками. 2. Оформлення. — Кульки.

На перший день народження малюка можна вже використовувати в оформленні повітряні кульки. Можна приготувати з них фігурки тварин або, наприклад, сонечко і хмари це залежить від вашої фантазії і бажання.

Головне пам’ятати, що кульки потрібні міцні, щоб вони не лопали сь самостійно і не лякали крихітку. — Фото-газета. Цей атрибут вельми важливий. Всі батьки до рочки дуже часто фотографують малюка в різних ситуаціях, позиціях з різних сторін.

Для фото-газети зазвичай використовують ватман, на який наклеюють різні фото дитини і підписують їх віршиками або цікавими які характеризують іменинника фразами. Ви можете зробити не просто фото-газету, а, наприклад: паровозик і 12 вагончиків з фотографією кожного місяця життя дитини; карету, в якій їде іменинниця; повітряна куля, на якому летить ювіляр; 12 фотографій дитини на циферблаті годинника; календар (фотографія і назва місяця, а знизу, замість чисел, досягнення дитини) і т. д. Можна зробити також сімейне дерево, де з усіма рідними, ви урочисто вклеїти фото малюка. — Оформлення страв.

На свій перший день народження, малюк навряд чи запам’ятає, які страви були виставлені на стіл і як вони були оформлені. Але, якщо батьки запалилися ідеєю і мають бажання, то можна оформити приготовані смакоту в дитячій тематиці. Подивитись приклади подібного оформлення ви можете. — Подарунки.

Малюкові поки абсолютно все одно, що і хто йому подарує. Краще, якщо подарунки для нього будуть з розряду необхідних.

Ви можете обговорити це питання з гостями заздалегідь. Саме святкування дня народження дитини складається з вступної (офіційної) частини, урочистої частини (до неї входять всі конкурси та поздоровлення крихти) і заключного слова.

Захід може бути проведено кимось із родичів або найнятим ведучим. У вступній частині святкування першого дня народження дитини завжди згадується привід зборів, представляється іменинник і оголошується відкриття свята. Також можна згадати, чим пам’ятний день, в який народився малюк: які знаменитості народилися в цей день, що хорошого та пам’ятного трапилося в історії і т. д. В урочистій частині свята проводяться конкурси для гостей. Усі конкурси присвячені малюкові, привітань для нього і навіть ворожінням на його долю.

У заключній частині дня народження всі присутні можуть зібрати пам’ятну посилку для малюка, яку він зможе отримати і відкрити на своє повноліття. У посилку часу зазвичай складаються такі пам’ятні речі, як бірочка з пологового будинку, відбиток ніжки і ручки малюка, локон волосся, перша брязкальце, перший одяг, перше фото, ну і, звичайно ж, пам’ятні побажання гостей на цьому першому святі. Всі гості повинні будуть на листочку написати своє побажання на майбутнє іменинника, їх бачення, яким він стане до повноліття, поставити дату і підпис. Батьки, в свою чергу, можуть підготувати міні-подарунки всім гостям про святі першого дня народження своєї крихітки. Дорогі батьки, пам’ятайте, що 1-й день народження малюка це, в першу чергу, свято для вас, адже саме ви, через роки, будете розповідати своїй дитині про цю подію, ділитися теплими згадці про нього, тому фантазуйте і даруєте чудове свято малюкові , собі і гостям!

Читайте також як організувати супер день народження для дитини: Інші корисні статті.

Як відзначити годик дитині?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!