Як виглядає євро?

Як виглядає євро?

як виглядає Євро номіналом 5, 10, 20, 50, 100, 200 і 5ОО грошових одиниць, а так само прочитати корисну інформацію, яка вбереже вас від придбання фальшивки при обміні валюти в сумнівних пунктах. Отже, відразу до основного Тепер відносно інформації про даній валюті.

Абсолютно всі Євробанкноти віддруковані на папері з чистої бавовни, яка суттєво відрізняється від звичайного паперу на дотик. Деякі елементи лицьової сторони Євро мають підвищену рельєфність. Наприклад, ви легко зможете прищепити сходинку розташовану у верху купюри з абревіатурою ЄЦБ (Європейський центральний банк), написану на п’яти мовах. Якщо подивитися на просвіт на широкому купонному полі, то чітко видно водяний знак (фрагмент видимого сюжету лицьового боку і грошовий номінал).

Наприклад купюра в 20 Євро має водяний знак, який виглядає як вікно готичної церкви, також видно номінал купюри цифра 20. Також, якщо дивитися на просвіт, то на банкноті добре видно чорна смуга, яка ділить Євро навпіл.

Як видно на фото всі купюри Євро мають голограму, тому її відсутність є найпершою ознакою фальшивки. Євро номіналом в 5, 10 і 20 грошових одиниць на лицьовій стороні праворуч мають широку сріблясту голографічну смугу. Якщо розташовувати цю смужку під різними кутами, то поперемінно ви будете бачити символ Євро і позначення номіналу, що відповідає даної купюрі.

На купюрах більш великого номіналу, а точніше 50, 100 або 500 Євро замість срібною смуги буде видна голограма, яка під різним кутом крім грошового номіналу буде відображати фрагмент даного євробанкнот. Крім перерахованих вище візуальних ознак справжності Євро існують ряд машиночитаємих ознак, але без спеціалізованої техніки, на око, їх не виявити.

Як виглядає євро?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!