Як вийти заміж за іноземця?

Як вийти заміж за іноземця?

Ви прийшли в наше і хочете заміж за іноземця? Ми допоможемо Вам і зробимо це легко і зручно. Наше агентство не продає нікому Ваших даних, будь-яку контактну інформацію ми тримаємо в конфіденційності.

Наш сайт це безпечне, а головне зручне місце, щоб зустріти іноземного нареченого. Для всіх дівчат усі послуги на нашому сайті безкоштовні.

Єдиною умовою є надання фотографії (а краще кількох) Вона повинна бути завантажена Вами на сайт. Ваша анкета буде активована, тільки тоді, коли Ви виставите фото на сайт. Тоді і чоловіки зможуть вас побачити Вас у галереї. На просторах цього сайту переписуються, спілкуються, а потім і зустрічаються сотні дівчат та іноземних чоловіків. Ми пропонуємо зареєструватися тільки тим дівчатам, які йдуть до нас з серйозними намірами.

Дівчатам, які дійсно хочуть заміж, хочуть знайти своє щастя і побудувати сім’ю. Ми працюємо з дівчатами, які старші 18 років.

Процедура активації (після завантаження Ваших фото і заповнення анкети) займає один день, а іноді й менше. Іноді ми не можемо активувати Вашу анкету унаслідок поганої якості фото.

Менеджер не може отримати ту частину фото, де б було добре видно Ваше обличчя для основної галереї. Якщо ваша анкета не активована, а пройшло вже 2 дня, будь ласка напишіть про це нам і ми розберемося. Після проходження активації, іноземні чоловіки можуть бачити Ваші фото в галереї. Першими будуть в ній ті фото, господині яких там були найбільш недавно.

Багато чоловіків вважають за краще писати тим дівчатам, які були на сайті недавно. У такому випадку іноді можна отримати не просто спілкування і листування, а діалог. Чат в реальному часі. Якщо Ви хочете отримати багато листів, то приходьте на сайт частіше і будете в галереї в числі перших, тоді Вас помітить багато чоловіків і напишуть багато листів.

Знайте ще й те, що від людини, яка рідко приходить на сайт (в анкетах є дані про останній відвідуванні) менше шансів взагалі отримати відповідь. Люди рідко стукають у зачинені двері, якщо поруч є відкрита.

Подумайте про це. Будьте активної, виставляйте свої фотографії на всілякі конкурси, голосуйте за вподобані фотографії чоловіків. Надалі, «придивіться» до тих чоловіків, які високо оцінили Ваше фото на конкурсі.

Може це той, кого Ви шукали. Ви хочете швидко знайти собі чоловіка на просторах нашого сайту! Чудово! Дійте!

Виконайте наші рекомендації і приступайте! Не забувайте, що в ознайомчому листі можна не вказувати свої анкетні дані, людина зайшов на сайт і так бачить їх. Краще написати пару рядків про свій внутрішній світ, написати чим саме він Вам сподобався, які його якості характеру залучили Вас.

Вам відповіли, не чекайте довго, знову пишіть лист. Листування зав’язалася і можна переходити до долее докладним і грунтовною листам. В ідеалі Ваші інтереси максимально повинні збігатися. І тоді і він сам захоче підтримувати переписку. Якщо вас приходять листи від чоловіків, які Вам не сподобалися, не відкидайте їх відразу.

Може фото не сподобалося тому, що у Вас на роботі був важкий день, або просто людина не фотогенічний. Почніть переписку з ним, загляньте в його анкету, раптом у вас схожі інтереси і є про що поговорити. Але звичайно якщо Ви два діаметрально різні людини, краще припинити листування.

Не затягуйте стадію листування на довго. Ви з’ясували уподобання, риси характеру, обговорили хобі.

Саме час переходити до подальших дій: дайте телефон, запросіть приїхати особисто. Не треба соромитися, пробуйте Вияснять англійською хоч якось, ці дзвінки і зустрічі більш інформативні ніж сотня написаних листів. І ось сталося!

Ви знайшли ЙОГО — хочете піти з сайту і вийти заміж за іноземця. Можна зробити це самим — видалити свою анкету і піти готуватися до весілля! Удачи!

Ми раді за Вас!.

Як вийти заміж за іноземця?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!