Як викликати духа?

Як викликати духа?

Як викликати духу, виконуючого бажання? Багато хто з нас пройшли через прекрасні моменти дитинства, коли напам’ять пам’ятаю розповіді про гномів, що дарують жуйку, пікової дамі або ворожінні на судженого через дзеркало. У старшому віці скептицизм взяв своє і віра в казки у людей злегка поугасла. Але, як кажуть, не буває диму без вогню, і раз про духів говорять і міркують, значить, вони все-таки існують.

Більше того. Багато хто навіть в зрілому віці звертаються до їх допомоги, щоб отримати успіх у справах, стосунках і кар’єрі. Яскравим тому прикладом є виклик духів бажань.

Чи працює це? Кожен може перевірити самостійно.

А ми лише дамо деякі рекомендації. Як викликати духу бажань? Для початку важливо нагадати, що спілкування з потойбічними силами це не дитяча забава. Зробивши що-небудь невірно, ви можете порушити баланс між нашим і іншим світом.

Наслідки можуть бути непередбачуваними. Тому відповідь на питання чи небезпечно викликати духів, очевидний.

Звичайно, це небезпечно, але іноді гра варта свічок. Правда доведеться запам’ятати ще два важливих правила:

Просячи духу про допомогу і притягнення його сил у виконанні вашого бажання, будьте готові заплатити за це. Якщо ви нічого не віддасте духу взамін на його послугу, він візьме це сам. Яка ціна питання? Швидше за все, дух, виконуючий бажання буде зацікавлений в життєвої енергії, удачі і здоров’я.

Якщо у вас не досить життєвих сил і самопочуття іноді підводить, не вплутуватися в цю справу. Перш ніж ви загадаєте своє бажання, подумайте, чи потрібно вам буде те, що ви хочете попросити через рік або 5 років. Краще добре зважити наслідки виконання вашої потреби. Отже, перейдемо безпосередньо до питання як правильно викликати духів.

Існує кілька ритуалів і кожен працює по-своєму. Головне добре підготуватися і правильно поводитися.

Щоб викликати духу існують різні способи. Однак найефективніші повинні проводитися в порожній кімнаті і бажано в повній самоті.

Розглянемо пару таких варіантів більш докладно. Спосіб 1. Прибираєте з кімнати все біле, навіть одяг світлих тонів якщо така на вас одягнена. Ставите два стільці, між якими потрібно протягнути нитку і прив’язати до неї цукерки.

Кожен з цукерок повинна уособлювати якесь бажання. Виключаєте світло і рівним голосом, вкладаючи всю свою енергію, вимовляєте заклик духу: Дух, виконуючий бажання, прийди. Після цього необхідно встати спиною до стільців і не повертатися протягом декількох хвилин. Можливо, ви почуєте, як шарудять фантики від цукерок.

Коли шелест припиниться, можна буде повернутися. Якщо якесь із частувань виявилося не з’їдено, значить, це бажання не збудеться.

Все залежить від того що ви загадали і наскільки реалістична ваше прохання. Спосіб 2. Є ще один варіант як викликати духу в домашніх умовах.

Для цього точно сформулюйте в одну ємну фразу своє бажання. Щільно закрийте двері в кімнату, переконайтеся, що в ній немає дзеркал, і приготуйте частування. Духи люблять що-небудь з’їсти або випити. Підійде цукерка, шматочок цукру або будь солодкий виріб.

Покладіть свій дар на блюдце або підвісьте його на мотузці розтягнутої приблизно на рівні очей. Поверніться спиною до частування і тричі повторіть фразу Дух, що виконує бажання, прийди! . Він з’явиться після третього разу, і ви зможете почути, як він їсть, чи п’є ваше частування, або чимось дзвенить. У цей момент обертатися категорично не можна.

Тихо повторюйте вголос своє бажання і сподівайтеся, що ваш ритуал закінчиться мирно. Ці способи перевірені багатьма людьми.

Однак якщо ви вперше задумалися, як викликати духа виконуючого бажання, краще відзначите цю ідею. Такі зустрічі не проходять безслідно, і можливо ваше бажання не коштує тих наслідків, які можуть виникнути після спілкування з потойбічним світом.

Як викликати духа?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!