Як виписати з приватизованої квартири?

Як виписати з приватизованої квартири?

На даний, яке хвилює багатьох питання, не може бути єдиної відповіді. У кожному, окремому, випадку застосовні різні поради і закони. Але є кілька, основних, рішень даної проблеми.

У добровільному порядку: виписуємо — ніяких часткою в даній квартирі не має і повнолітній, то необхідний тільки паспорт, якщо чоловік, то довідка з військкомату про службу. У паспортному столі пишеться заява, через три дні громадянин приходить і забирає паспорт з відміткою про виписку. У судовому порядку все складніше. Якщо квартира приватизована вами, то природно ви є власником і відповідно до ст.

30 Жив. Код. «Власник жив. приміщення здійснює права користування, володіння і розпорядження належної йому власності житловим приміщенням. «Має право виписати, кого або, з квартири, але тільки через суд. Тобто потрібно звернутися до суду з належним заявою. Так само, звертаю особливу увагу, на те, що виписати в «нікуди» не вийде.

У громадянина на момент виписки вже повинна бути, яка-небудь інша житлоплоща, або вона повинна бути йому надана. Так само, виписати можливо, за письмовою згодою мешканця, а з неповнолітніми по-іншому, їх можна виписати, лише з дозволу органу опіки та піклувальної ради, при цьому, так само потрібно надати іншу житлоплощу. Виписати колишніх чоловіка або дружину можливо за ч. 4 ст.

31 ЖК РФ, якщо власник новий, то за ст. 292 ч. 2 ГК РФ. Необхідні документи, що додаються до заяви в суді, встановлені ст. 132 ЦПК РФ, — це копії даної заяви. Кількість копій залежить від кількості відповідачів та інших осіб; довіреність або інший документ, що посвідчують повноваження позивача; квитанція про сплату мита; документи, що підтверджують обставини, на яких грунтуються вимоги з виселення.

Також, всі копії вищезазначених документів для відповідачів та інших зацікавлених осіб.

Як виписати з приватизованої квартири?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!