Як вивчити французьку?

Як вивчити французьку?

Як вивчити Французька мова швидко і легко? Як підготуватися до відпочинку у Франції швидко, легко і невимушено? Відповідь Ви знайдете, відвідавши повноцінне 3-х годинне заняття з французької мови в невимушеній ігровій манері. Ви плануєте провести відпустку у Франції чи Франка говорить країні?

Ви не говорите по-французьки, але хочете легко висловлюватися в магазині, аеропорту, в готелі, в ресторані? Ви давно хочете вивчити французьку мову? Пройшовши цей захоплюючий урок підготовки до подорожі, Ви зможете: Легко познайомитися і представити себе чи знайомого, розповісти про себе або про інше Купити в паризькому магазині кофточку, спідничку чи краватку потрібного розміру, кольору

Зарезервувати столик в ресторані, замовити каву, круасани і равликів) Зробити замовлення по телефону, уточнити інформацію про готелі, рейсах Зумієте розповісти про свої справи на день, тиждень, рік, розпитати інших, призначити зустріч.

Зумієте підтримати розмову, задавати питання, відповідати на них Придбаєте запас слів, необхідний для базового спілкування. ЩО ТАКЕ КУРС НІЧНИЙ ФРАНЦУЗЬКИЙ? Це новий курс французької мови з 0 в невеликих групах.

ДЛЯ КОГО? Ви працюєте або навчаєтесь до пізнього вечора, на денні курси немає часу, але вчити Французький Ви хочете і можете?

Незвичайний, Інтригуючий, Романтичний і Унікальний Курс Французької Мови проходить з 22. 00 до 23.

30.

Як вивчити французьку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!