Як вижити в армії?

Як вижити в армії?

правда? все в інтернеті? )) Ваша наївність, на жаль, навіть не дивує. ось вам шматочок одного цікавого тексту. «Ось уже в 2007 році також скромно і непомітно приймається Стратегія розвитку електронної промисловості Росії на період до 2025 року, яка затверджується лише Наказом Міністерства промисловості та енергетики від 7 Російської Федерації Довідково-правова система ГАРАНТ Такий незначний відомчий документик, підписаний міністром, визначає шляхи розвитку Росії терміном більш ніж на 17 років. І знову ні громадяни, ні Державна Дума в процесі його прийняття не беруть участь. Правовий сайт Консультант плюс,). Вона вже затверджена Президентом, але прийнята також тихо і непомітно для нас, громадян. Однак значення цього документа таке, що на нього обов’язковий для виконання.

Засідання Держради, 23 грудня 2009 року, Президент Дмитро Медведєв: До 2015 року у відповідності зі перевести всі держпослуги в електронний вигляд. Для того, щоб розібратися кому і чому ми зобов’язані, звернемося до самої Стратегії.

З її тексту прямо випливає, що підготовлена вона з урахуванням міжнародних Окинавськой хартії інформаційного суспільства, Декларації принципів побудови інформаційного суспільства, Плану дій Туніського зобов’язання та інших міжнародних документів, прийнятих на Всесвітній зустрічі на вищому рівні з питань розвитку інформаційного суспільства. міжнародні зобов’язання.

Але хто їх давав? Хіба громадян Російської Федерації запитували про бажання і згоду на прийняття цих документів?

Чи знають громадяни їх зміст? Всі наведені міжнародні акти, завдання в новому тисячолітті, Окінавская хартія Глобального інформаційного суспільства, Туніське зобов’язання, прийняте на Всесвітній зустрічі на вищому рівні з питань інформаційного суспільства, Концепція формування інформаційного суспільства в Росії), відсутні в офіційних загальновідомих правових базах Гарант і Консультант, де вони повинні бути. Відсутні у відкритому доступі і російські нормативні документи, прийняті на виконання міжнародних зобов’язань. правовій базі (в платному додатку, яке доступне не всім) Гарант промисловості Росії на період до 2025 р., Стратегія розвитку інформаційного суспільства в Російській Федерації, Концепція р.. 2015 року на сайті Уряду РФ відсутня, на сайті Державної корпорації Роснано відсутня, в правовій базі Гарант відсутня.

На сайті Консультант плюс Програма доступна безкоштовно для ознайомлення тільки з 20-00 до 24-00, в інший час доступ до документа платний, проте вивчити можна лише текст Програми, а відсутній (Джерело: Правовий сайт Консультант плюс,). модернізації, Конституція РФ і федеральне законодавство гарантує доступність нормативних актів для громадян, а на ділі їх знайти неможливо, доводиться відшукувати по крихтах. Це можуть робити тільки фахівці, звичайні громадяни задовольняються тим, що підносять ЗМІ для обивателів.

Ми назвали лише основні правові документи, а за останні роки їх прийнято десятки. Всі вони реалізуються різними відомствами, проте ми громадяни дізнаємося про них лише тоді коли вони вже впроваджуються. Процес прийняття цих документів для суспільства є повністю закритим. Проте, прийняті без участі народу зобов’язання перед наднаціональними структурами, суворо виконуються. значні кошти, йде технічне переоснащення.

Буденно і важливих сферах життя людини, а діяльність органів влади та органів громадянам платних послуг. влади комерційним структурам як чисто технічну модернізацію, яка не має відношення до зміни конституційних основ Росії. доленосних рішень.

І тільки коли процес негласно, але активно запущений, влада вирішується закріпити зайняті позиції вже на законодавчому рівні «.

Як вижити в армії?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!