Як визначити, що ти вагітна?

Як визначити, що ти вагітна?

Чи знаєте ви як зрозуміти, що ти вагітна на ранньому терміні? Найпростіший спосіб дізнатися, вагітні ви, зробити звичайний тест на вагітність. Але, на жаль, такий тест слід робити приблизно на 5 день затримки менструації.

Як же дізнатися про вагітність ще до затримки? Є непрямі ознаки, які можуть підтвердити ваше цікаве положення. Як зрозуміти, що ти вагітна на ранньому терміні: перші ознаки вагітності

Для визначення вагітності на ранніх термінах существуент кілька так званих непрямих ознак, про які наш розповість вам, виділивши самі явні з них. Як зрозуміти, що ти вагітна на ранньому терміні: невеликі виділення, нудота, зміна смакових пристрастей, відраза до запахів, зниження артеріального тиску Перші ознаки вагітності включають як один з найбільш явних — невеликі виділення.

Виділення можуть бути протягом перших двох тижнів вагітності, причому виділення дуже мізерні, часто світло-жовтого або блідо-рожевого кольору. Такі виділення часто виникають при прикріпленні заплідненої яйцеклітини до стінки матки. Ви можете і не помітити, однак, на ранніх термінах вагітності вас може трохи нудити, дратувати різкі запахи, вам може захотітися чогось особливого. Але зазначені перші ознаки вагітності можуть проявлятися не у всіх ине завжди. Ще однією ознакою вагітності на ранніх термінах є раптове запаморочення, непритомність, слабкість, все це наслідок зниження артеріального тиск.

Розпочата гормональна перебудова організму може також спровокувати і головні болі і безсоння. Як зрозуміти, що ти вагітна на ранньому терміні: підвищення температури, набухання грудей, неприємні відчуття внизу живота.

Універсальним ознакою вагітності перших двох тижнів також вважається підвищення базальної температури вище 37 градусів. Така температура часто дає відчуття нездужання і млявості.

У перші тижні після зачаття груди молодої мами стає дуже чутливою і часто набухає, також може змінитися пігментація шкіри навколо сосків. Часто на початку вагітності молоді мами, навіть і, не підозрюючи про вагітність, помічають неприємні відчуття внизу живота, скаржаться на тяжкість і на незвичайні поколювання. Все це може бути пов’язано з процесом прикріплення яйцеклітини до стінки матки і поступовим її збільшенням. Як зрозуміти, що ти вагітна на ранньому терміні: часті позиви до сечовипускання, розлади кишечника

Часті сечовипускання також може свідчити про вагітність. Якщо в другій половині вагітності такі прискорене сечовипускання пояснюється тиском плоду на сечостатеві органи, то на початку вагітності все пояснюється гормональними змінами в організмі. Підвищення рівня жіночих статевих гормонів підсилюють, у свою чергу, прилив крові до органів малого тазу, ніж тимчасово змінюють роботу сечового міхура. У першому триместрі вагітності дуже часто виникають розлади роботи кишечника, мають місце здуття живота, підвищене газоутворення, запори.

Жіночі статеві гормони, не допускаючи тонусу матки, також загальмовують перистальтику, роблячи кишечник ледачим. Дуже часто свою вагітність жінка відчуває підсвідомо. Деяким майбутнім мама навіть сниться їх малюк. теж цікава тема, яка хвилює майбутніх мам не менше ніж питання як зрозуміти, що ти вагітна на ранньому терміні.

Отже, як зрозуміти, що ти вагітна на ранньому терміні? якщо у вас спостерігається хоча б половина з перерахованих вище ознак, бути може, ви вагітні! Радимо переконатися в цьому, зробивши в перші дні затримки менструації звичайний.

Здоров’я вам і вдалих пологів!.

Як визначити, що ти вагітна?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!