Як визначити стать дитини по групі крові?

Як визначити стать дитини по групі крові?

Розрахунок даних для визначення статі дитини заснований на циклічності оновлення крові чоловіків і жінок залежно від дати їх народження. Термін оновлення крові достатньо абстрактний і може бути опротестований, проте мені він здається найбільш прийнятним у даному описі. Цикли оновлення крові для чоловіків і жінок різні і складають строго певні періоди, починаючи з їх днів народження. Дозволю собі не оприлюднювати ці дані і віднести їх до Ноу-Хау (know-how).

Припустивши, що стан крові змінюється від максимуму — початку циклу, до мінімуму — його кінця, і поєднавши дані для чоловіка і жінки, можна знайти певну залежність і ввести новий термін — Сила крові або Молодість крові, що характеризує дану залежність. Саме цей параметр і визначає стать майбутньої дитини — тобто чия кров сильніше (або молодше), та кров і превалює, зумовлюючи стать майбутньої дитини.

Параметр Сила крові строго прив’язаний до дат, що дозволяє, з великою точністю, обчислити ймовірність появи дитини тієї чи іншої статі, на будь-яку дату в році. Для того, що б правильно використовувати одержувані результати, необхідно докладно розібратися в тому, що представлено на графіку. Всі дані, розташовані правіше вертикальної риси — позначки 50/50 (пофарбовані в синій колір), вказують на те, що на відповідні дати можливе зачаття хлопчика. Дані, розташовані лівіше позначки 50/50 (пофарбовані в червоний колір) — дівчатка.

Рівень ймовірності (у відсотках) можна оцінити за значенням, наведеним у кожному рядку. Ви повинні правильно розуміти, що результати, розташовані поруч з позначкою 50/50, не дозволяють, з певною часткою ймовірності розрахувати стать дитини, т. к. на даний період, можливе зачаття як хлопчика, так і дівчинки, у приблизно рівних пропорціях.

1. Намагайтеся уникати періодів, де значення розташовані в безпосередній близькості до позначки 50/50. 2. Іноді виникають ситуації, коли значення мають високий рівень, проте період цього рівня незначний, тому гарантії зачаття дитини потрібної статі відсутня.

3. Для зачаття вибирайте період, коли значення прагнуть до 100%. Для більшої ймовірності вибраний період краще скоротити на 2-3 дні з кожного боку. За аналогією з короткочасними періодами, слід уникати зачаття в моменти, коли значення переходять з одного стану в інший. У висновку хочеться сказати, що не дивлячись ні на що, поява в сім’ї дитини будь-якої статі велике і радісна подія.

Тому, якщо результат не збігся із тим, що Ви планували не зневіряйтеся. На все Божа воля. Також ви можете завантажити програму «Прогнозування статі дитини» Ver.

2. 0 Build 0301, люб’язно надану Сергієм Карагодіну, безпосередньо з сайту.

Як визначити стать дитини по групі крові?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!