Як включити фотоапарат?

Як включити фотоапарат?

Додатковою камері ліній сітки накладки на вершині перегляду на екрані при зйомці фотографій на iPhone і IPad. Розділивши екран на рівні частини, вона допомагає краще робити знімки, зробивши його просто слідувати давнім правило третин, з основною ідеєю в тому, щоб вирівняти композиційні елементи до сітки, шикуються речі, як горизонт або будівель ліній сітки. Багато користувачів виявили, що більше не є перемикання в додаток Камера, але будьте впевнені сітці до цих пір існують в камери додаток для IOS 7, і ви все ще можете включити його, але для вас зараз повинні зробити це з програми налаштування замість цього: Шукайте розділі Камера і включити перемикач для Сітка в ON (або OFF, якщо ви хочете, щоб відключити його) Повертаючись до камери додаток, який ви знайдете сітці повернувся.

Нагадаємо, що тепер ви можете дістатися до камери швидко з Центру управління, проводячи вгору від нижньої частини екрана. Тепер, коли він міститься в додатку Налаштування, він, напевно, простіше просто залишити включений весь час, якщо ви насправді хотіли б його використовувати.

Особисто я віддаю перевагу підхід, який використовується, де параметри сітки перемикати було прямо в камері додатки, що дозволяє легко включати і вимикати в міру необхідності. І немає, сітка не замістити себе на готову фотографію.

Як включити фотоапарат?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!