Як вписати дитину в паспорт?

Як вписати дитину в паспорт?

Навіщо потрібно вписувати дитину в паспорт батьків? Де і як вписати дитину в паспорт?

На ці питання ми постараємося відповісти в цій статті. Як вписати дитину в паспорт? Всі батьки знають, що вносити в паспорт відомості про дітей можуть тільки уповноважені на те органи. Пам’ятайте, що паспорт, в який внесено відомості, відмітки або записи, не передбачені Положенням про паспорт громадянина РФ, є недійсним.

У Біробіджані внести відомості про дітей в паспорт батьків має право Відділ федеральної міграційної служби по Єврейській автономній області (ФМС). Адреса: м. Біробіджан, вул. Піонерська, д. 23 Розклад При собі мати паспорт і свідоцтво про народження.

Навіщо вписувати дитину в паспорт? Почнемо з того, що просто так має бути. У вас з’явилася дитина, і на нього відразу потрібно оформити необхідні документи: Свідоцтво про народження, Медичний поліс, СНІЛС, ІПН та внести відомості про нього в ваш паспорт.

Можливо, що наявність цього запису у вас ніколи не вимагатимуть, однак можливо і зворотне. У деяких ситуаціях запис в паспорті батька може замінити Свідоцтво про народження. Зручно в тому випадку, якщо потрібно пред’явити Свідоцтво про народження, а ви його забули, зате є паспорт з відміткою.

Дитини не впишуть в ваш закордонний паспорт, якщо немає відмітки в російському паспорті. Відмітка в паспорті потрібно при оформленні материнського капіталу. Дані за травень 2012 р.

Як вписати дитину в паспорт?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!