Як вплести стрічку в косу?

Як вплести стрічку в косу?

Незважаючи на те, що плетіння стрічок з пасмами волосся відомо давно, воно актуально й донині. За допомогою стрічок можна створити легкий і романтичний образ.

Така зачіска є універсальною і може використовуватися як в щоденному образі дівчини, так і в святковому. Наприклад, нареченої дуже люблять техніку плетіння вивернута коса з стрічкою.

Навіть офісний стиль можна сміливо доповнити стрічкою, і це не буде виглядати по-дитячому, а буде достатньо стримано. Не варто думати, що таке плетіння одноманітно.

Все не так. Існує декілька технік, як вплести стрічку. Також в створенні неповторного образу потрібно задіяти уяву. стрічки.

Різноманітність плетінь як звичайних кіс, так і кіс зі стрічками не знає кордонів. Нижче наведені лише основні варіанти створення кісок із стрічками, виходячи з яких, Ви можете фантазувати і створювати нові образи.

Слід зробити звичайний хвіст, закріпивши його гумкою. Стрічкою зав’язати поверх гумки для волосся. Це не тільки приховає гумку, але і розташує зручно стрічки для плетіння. Два кінця стрічки повинні бути однієї довжини.

Розділити хвіст на три однакові частини, з лівого і правого крайніми пасмами захопити і два кінці стрічки. Плести кіску як у звичайному плетінні. Наприкінці її закріпити гумкою, і можна зав’язати бантик зі стрічки. Виходить цікавий і грайливий образ. Такий варіант коси можна плести і збоку, і на самій маківці.

Цей варіант плетіння є технікою плетіння з чотирьох пасм: три пасма волосся, одна стрічка, яка замінює саму пасмо. Спочатку цей вид плетіння може здатися складним, але при подальшій практиці, все стане легше.

Центральну пасмо з стрічкою потрібно переплести, а крайню пасмо від особи розмістити вниз. І так далі до кінця. Техніка такого плетіння дуже проста: з одного боку пасма розміщуються тільки наверх, а решта вниз. Як видно, вплетення стрічки в косу, не є чимось складним. Просто потрібна практика, і тоді звичайна коса перетвориться на витвір мистецтва.

З першої ідеї можна дізнатися, що стрічка обгорнута навколо гумки, який закріплює хвіст. У другій ідеї, стрічка, сама по собі виконує роль пасма.

Тому можна взяти невелике пасмо волосся і закріпити на ній стрічку за допомогою невидимки. Щоб стрічка не ковзала по волоссю, то варто зафіксувати додатково маленької гумкою.

Якщо звернути увагу на фото кіс із стрічками, то видно, що вони можуть бути з різних матеріалів, найчастіше для зачісок використовують атласні стрічки. Вибираючи колір стрічок, варто враховувати колір свого одягу, щоб він поєднувався із загальним чином.

Ширина може бути будь-яка, на вплетення стрічки це не позначиться.

Як вплести стрічку в косу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!