Як вступити в партію?

Як вступити в партію?

На сьогоднішній день в Росії налічується 11 зареєстрованих партій. Кожна має свою методику відбору нових членів в партію. Велика їх частина подібна, але є й відмінності.

Що ж необхідно, щоб вступити в партію? Розберемося по порядку. Кроки. 1 Ознайомитися з статутом і програмою партії.

Переконатися у відповідності спрямованості поглядів партії і своїх власних. Написати заяву про прийом в партію і заповнити облікову картку, іноді звану просто анкетою, і звернутися у відділення партії чи до координатора партії в своєму регіоні. Крім особистого надання в деяких партіях можливий прийом документів по Інтернету. Пройти співбесіду у відділенні партії на придатність до членства.

У даному випадку може застосовуватися не тільки особиста бесіда і аналіз особистих даних, але і психологічне тестування. 2 За результатами співбесіди людини або відразу приймають у партію, або зараховують в первинну організацію.

Такого роду організації є в таких партіях, як КПРФ, Справедлива Росія, Єдина Росія. Різниця лише в назві. Наприклад, в Єдиній Росії вони іменуються прихильниками Партії, у Справедливої Росії структурою підрозділів Партії, а у комуністів первинними партійними відділеннями або просто первинки. Першими чотирма пунктами обмежуються 8 з 11 партій.

3 Член подібного роду організації, показавши високу результативність або отримавши необхідний стаж роботи в цих організаціях, отримує право вступу в партію. Так відбувається, наприклад, в Справедливої Росії. У Єдиної Росії стаж становить не менше півроку, в КПРФ від трьох місяців. 4 Отримати рекомендації ради прихильників партії або ж кількох членів партії.

Зокрема, для вступу до лав КПРФ необхідно, щоб два члени партії написали на вас рекомендації з проханням про включення в партію. Пройти за результатами голосування первинної організації.

Після затвердження районною комітетом чи іншим виконавчим органом схожого призначення видається членський квиток. Найчастіше партійний квиток видається на мітингах, святах чи інших масових заходах пропагандистського спрямування.

Структура, що враховує всі сім пунктів характерна для таких партій, як Єдина Росія і КПРФ.

Як вступити в партію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!