Як Xbox 360 підключити до комп’ютера?

Як Xbox 360 підключити до комп'ютера?

Xbox 360 є одним. Xbox, і успішно конкурує з ігровими системами сьомого покоління. Основні функціональні можливості Xbox 360 відображені в сервісі Xbox Live, який дозволяє грати через інтернет, а також завантажувати відеоігри, музику, деякі відеоформати. Давайте розберемося, як xbox 360 підключити до комп’ютера і інтернету. Як ми вже вирішили, для початку розберемося, як Xbox 360 підключити до комп’ютера і інтернету.

При підключенні ігрової консолі до Інтернету безпосередньо, основна роль належить МАС-адресою вашого комп’ютера. Для початку необхідно перевірити з’єднання з Інтернетом при вимкненому ПК, і якщо воно є, то можливість підключення консолі до Інтернету існує. Подивіться властивості мережевого підключення. Звідти необхідно виписати фізичну адресу комп’ютера.

Всі ці дані вписуються в мережеві настройки консолі. Таким чином, консоль буде мати вихід в Інтернет через провайдера, який вас обслуговує. Найзручнішим способом, як xbox 360 підключити до комп’ютера і інтернету, є підключення через роутер. Він позбавить вас від постійної необхідності міняти місцями дріт від комп’ютера до приставки. Основною проблемою є правильна настройка роутера, причому бажано, щоб він був хорошою моделі.

Існують різні моделі модемів, і якщо ваш пристрій має кілька мережевих виходів то все в порядку. Ігрова консоль просто підключається в один з роз’ємів. Роутер виконує роль розподільника трафіку між усіма користувачами інтернету, підключеними до нього. Він дозволяє одночасно грати по мережі на консолі і мати комп’ютер з функціонуючим мережевим підключенням.

Якщо роутер має один мережевий роз’єм, то до нього підключається шнур консолі, при цьому вводяться логін і пароль підключення. Як xbox 360 підключити до комп’ютера і інтернету ще?

Ігрову консоль можна підключити до ПК мережевої карти. Перед тим, як Xbox 360 підключити до комп’ютера, важливо враховувати кілька моментів. У такому випадку у комп’ютера повинна бути запасна мережева карта, до якої і під’єднується Xbox 360 за допомогою кабелю, який додається до комплекту консолі. Якщо комп’ютер не має з’єднання з інтернетом, то мережева карта його не використовується і може бути використана для консолі.

Якщо ж комп’ютер під’єднаний до мережі, то потрібно придбати другу мережеву карту. Після того, як ви вставити шнур живлення до карти ПК, необхідно провести настроювання деяких параметрів. У Мережевих підключеннях необхідно визначити, яке з підключень відповідає за мережеву карту, до якої приєднаний Xbox 360. Цьому підключенню потрібно дати ім’я, щоб уникнути подальшої плутанини.

Для редагування параметрів самого мережевого підключення консолі потрібно зайти в Властивості мережевого підключення. У них вибирається протокол і його властивості: I і Маска. Налаштування мережі самої консолі також регулюються завданням I і Маски. Після цих дій з’єднання консолі і комп’ютера повинно бути встановлено. Якщо на комп’ютері ви медіа-файлами, то потрібно використовувати програми, що працюють з медіа-серверами.

Це можуть бути Windows Media layer і Nero 7. Як xbox 360 підключити до комп’ютера і інтернету при проблемах? Проблеми з підключенням консолі до ПК можуть виникати через функціонування на комп’ютері Firewall. З цією метою Firewall необхідно або відключити, або дати йому дозвіл на установку доступу для зовнішніх запитів мережі з підключеною консоллю. Xbox 360 досить швидко став популярним не тільки серед юних користувачів, але і серед дорослих геймерів. Ігри, що розробляються для цієї консолі, перевершують всі найсміливіші очікування.

Тому отримання доступу до ПК і інтернету грає важливу роль в постійному оновленні контенту.

Як Xbox 360 підключити до комп’ютера?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!