Як заблокувати банери?

Як заблокувати банери?

Браузер Google Chrome легко змусити ніколи не показувати нав’язливі Flash-ролики і спливаючі банери. Для цього доведеться встановити кілька розширень. Автор: Євген Зобнин Розділ:

Дата: Багато сайтів просто нашпиговані рекламою, і це дуже заважає сприйняттю інформації. Браузер Google Chrome легко змусити ніколи не показувати нав’язливі Flash-ролики і спливаючі банери. Деякі браузери вміють різати рекламу самостійно, але у випадку з Chrome доведеться встановити кілька розширень. Перше розширення — це, автоматизований блокіратор реклами, добре знайомий користувачам Mozilla Firefox. Він не вимагає настройки і працює на основі автоматично оновлюваних чорних списків.

Робота розширення непомітна користувачеві. У нього є достатня гнучкі налаштування, які дозволяють додати нові адреси в чорний список, а також активувати індивідуальні чорні списки для різних країн.

Так, чорні списки для Рунета додаються за допомогою установки галочки навпроти Russian filters у вкладці Filter Lists. Користувачі нестабільних (розроблюваних) версій Chrome можуть скористатися функцією попереднього блокування, завдяки якій реклама буде обрізана ще до її завантаження на комп’ютер.

Як доповнення до AdBlock зручно використовувати розширення, яке додає в браузер кнопку, за допомогою якої можна заблокувати будь-який елемент сторінки. Це може бути зручно для блокування текстової реклами або просто для очищення сторінки. Третє розширення називається.

Воно дозволяє блокувати Flash-ролики, розміщені на web-сторінці. За замовчуванням розширення блокує абсолютно весь Flash на сторінці, залишаючи невеликі кнопки, за допомогою яких можна активувати відтворення контенту. Існує можливість додати обрані сайти в білий список, щоб FlashBlock відключався при переході на сторінку (youtube. ком вже є в цьому списку).

Четверте розширення, є покращеною системою блокування спливаючих вікон, яка спрацьовує навіть у тих випадках, коли аналогічна система, вбудована в браузер, відмовляється працювати. Розширення не вимагає настройки і працює в автономному режимі, дозволяючи користувачеві скасувати дію блокіратора для певних адрес або вікон.

Як заблокувати банери?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!