Як зачати дитину, якщо не виходить?

Як зачати дитину, якщо не виходить?

Що робити, якщо не виходить завагітніти протягом 4-6 місяців? У ситуації, коли ви не можете завагітніти протягом 4-6 місяців, не варто бити тривогу. Всі ми знаємо, що багато чого залежить у цій справі від віку жінки і наявності у неї хронічних захворювань. У разі якщо вам відомо про будь-нездужанні у вас або у вашого партнера, баритися з походом до лікаря — не дуже гарна ідея.

Якщо обидва партнера не досягли 30-річного рубежу, і вагітність від того ж партнера вже була у жінки в анамнезі, хвилюватися не має сенсу. Пам’ятайте, що причини невдач можуть мати абсолютно різний характер.

Часто складність завагітніти виникає тоді, коли партнери займаються любов’ю не в дні овуляції (тобто в середині менструального циклу жінки). Також є ймовірність того, що, навіть намагаючись зачати дитини в цей період, ви просто не потрапляєте на овуляцію. Справа в тому, що жіноча яйцеклітина зберігає життєздатність не довше 48 годин. Тобто статевий акт необхідно здійснити протягом першої доби.

Можливість завагітніти є і в періоди до овуляції. Але для цього повинні співпасти деякі умови. Життєздатність сперматозоїдів. Низька кислотність піхвового середовища (сперматозоїди швидко гинуть в кислотному середовищі). Гарна прохідність маткових труб.

Все це сприяє швидкому настанню вагітності. Якщо всі старання здаються вам марними, спробуйте навчитися визначати у себе овуляцію.

Для цього існує кілька методів. Давайте їх розглянемо.

Один з них вимір температури. Цей спосіб найбільш простий. Овуляції сприяє підвищення температури до 37, 2-37, 4 градусів. Але цьому варто довіряти тільки при відсутності будь-яких захворювань. Міряти температуру потрібно щодня в ранковий час.

Краще робити це відразу після того, як прокинулися і ще не встигли вчинити будь-яких пересувань. Отримані дані дозволять скласти графік. Такий графік буде дуже корисний, оскільки допоможе простежити наявність гормональних порушень і характер овуляції.

Графіки за 3-4 повних циклу ви вже можете показати свого лікаря. Спосіб надійніший придбати тест на овуляцію.

Він не так ощадливий, як попередній, так як знадобиться мінімум 10 тестів. Тести поводять 1-2 рази за день. Друга смужка на тесті підкаже, що овуляція відбулася, а значить пора приступати до справи.

Ще один варіант, який підійде уважним жінкам. Він полягає у спостереженні за своїм станом. Цей метод можна поєднувати і з першим, і з другим.

Спостережні жінки помічають, що в середині їх циклу лібідо підвищується, з’являється несильний біль в яєчнику. Це ознаки овуляції.

Найточніший спосіб виявити момент овуляції ультразвукове обстеження. Воно дасть стовідсоткову гарантію того, що овуляція відбулася, і ви можете приступити до зачаття дитини в наступну добу. Не лякайтеся, зовсім не обов’язково щоранку відвідувати лікарню. Адже в даний час багато клініки проводять такі обстеження прямо на дому. Мінус такого підходу тільки один дорожнеча комфорту.

Але його точність по максимуму гарантує ймовірність вагітності. Якщо всі перераховані методи не допомагають, якщо ви вже знайомі з ними, а завагітніти так і не змогли, не варто зволікати з візитом до лікаря. Досвідчений фахівець призначить необхідні обстеження та аналізи, щоб вивіть причину вашої невдачі. Пам’ятайте, що проблема може також полягати і в чоловічому безплідді.

Чоловікам необхідно пройти обстеження у андролога, лікаря, який займається безпосередньо порушеннями чоловічої репродуктивної системи. Пацієнтам найчастіше призначають загальні аналізи крові і сечі, аналізи на статеві інфекції і гормони. Хвороби і проблеми з гормонами також можуть бути перешкодами до вагітності.

Однак все це допоможе вивіть причини невдач і усунути їх. Рекомендується пройти ультразвукове обстеження в дні менструального циклу. Бажаємо вам здоров’я і швидкого настання вагітності!

Радимо почитати: Що слід зробити для успішного зачаття дитини.

Як зачати дитину, якщо не виходить?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!