Як замінити клавіатуру?

Як замінити клавіатуру?

Сьогодні я почну серію статей на тему Вивчаємо Android. Статті будуть призначені для початківців користувачів, для яких Android ще в дивину.

Тому просунутих гуру прошу не іронізувати в коментарях, а навпаки, ділитися своїм досвідом. А початківців користувачів я попрошу відписатися в коментарях, чи потрібні на сайті статті такого типу. Отже, почнемо.

Сьогодні, як ви вже зрозуміли, мова піде про клавіатуру в Android. Деяких користувачів стоковая клавіатура дуже швидко перестає влаштовувати, тим більше що в маркеті можна знайти клавіатуру практично на будь-який смак.

І ось ми завантажили клавіатуру, вона встановилася на телефон або планшет, але при наступному введенні тексту ми знову бачимо стару клавіатуру. Що ж робити? Все дуже просто. Для початку йдемо в меню налаштувань, і знаходимо там пункт Мова і клавіатура. Відкривши його, ми можемо побачити список встановлених на нашому пристрої клавіатур.

Так, їх може бути кілька дві, три і більше. Переконуємося, що потрібні нам клавіатури вибрані. Якщо ні відзначаємо їх галочкою. При необхідності заходимо в налаштування нашої нової клавіатури і виставляємо потрібні нам параметри.

Тепер нам потрібно переключитися на потрібну нам клавіатуру. Це дуже просто. У полі введення тексту (адресному рядку браузера або тексті повідомлення електронної пошти), натискаємо на екран і утримуємо палець (так званий довгий тап). На екрані з’явиться меню, що випадає. Вибираємо в ньому Спосіб введення, а потім у списку, що з’явився, відзначаємо потрібну клавіатуру.

Все. Надалі весь текст буде вводитися за допомогою нової клавіатури.

Все досить просто, чи не так? А тепер давайте розглянемо ось таку ситуацію: ви підключили зовнішню USB клавіатуру, і вона запрацювала з вашим планшетом, але радість була недовгою переключитися на іншу мову окрім мови за замовчуванням у вас не виходить. У чому справа? Знову ж все просто. Тут є два варіанти.

Перший клавіатура Android або встановлена вами інша екранна клавіатура не підтримують роботу із зовнішніми клавіатурами. Тому вам потрібно встановити клавіатуру, що підтримує роботу з апаратною клавіатурою.

Наприклад Smart Keyboard ro або Russian Keyboard, які ви можете завантажити з Маркета. Другий у налаштуваннях вашої екранної клавіатури потрібно просто знайти і включити можливість роботи з апаратною клавіатурою.

Там же ви можете знайти і комбінацію клавіш, перемикаючих мови введення. Наприклад, для Smart Keyboard ro це Shift + пробіл.

Все, тепер ви можете насолоджуватися роботою на справжній, зовнішньої клавіатурі.

Як замінити клавіатуру?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!