Як зареєструвати електронну адресу?

Як зареєструвати електронну адресу?

Електронна пошта стала невід’ємним засобом ділового та особистого спілкування. Молоді люди вже не уявляють як без неї жити. І всі спогади старшого покоління про те, як доводилося ходити на переговорний пункт, щоб поспілкуватися з рідними та близькими, здаються сьогодні анахронізмом.

Давайте не будемо відставати від часу і так само швидко як освоїли колись стільниковий телефон, точно так само підкоримо премудрості інтернету. І почнемо ми саме з електронної пошти, яка дозволить нам бути більш мобільними в спілкуванні з друзями і близькими, а так само познайомить вас з багатьма поняттями в цьому загадковому поки ще Інтернеті. Електронна пошта особливо актуальна для нашої країни, в якій гнітюче низька якість звичайного поштового зв’язку, а тарифи на міжнародні телефонні розмови занадто високі. Електронна пошта незрівнянно надійніше, дешевше і швидше звичайної.

Паперовий лист по СНД може подорожувати місяцями, а з Америки і взагалі йти півроку. До того ж ніколи немає впевненості, що лист ні загубиться в довгому ланцюжку перевозу і перельоту кореспонденції. По електронній пошті лист в будь-який кінець світла доходить за кілька секунд.

Якщо статися таке, що ви помилитеся з адресою, то вам миттєво буде повідомлено, з якої причини лист не дійшов до адресата. Вартість відправлення незначна і складає ціну хвилинам, проведених вами в інтернеті. Вартість при цьому не залежить від відстані на якому знаходитися ваш адресат. Що потрібно, щоб спілкуватися по електронній пошті:

1. Необхідно знати як звуть вашого адресата. (Н-р, sidorov) 2. Знати адресу, де розташований ящик вашого адресата. (Н-р, @ yandex) 3. Скористатися послугами спеціальних поштових програм, які допоможуть вам відправити і отримати, переглянути електронну пошту.

н-р, sidorov @ yandex. ру 4. Періодично перевіряти свою скриньку. 1. Створити свою електронну адресу Найпопулярніші пошукові системи на теренах Росії або, як прийнято називати, Рунеті, є Яндекс, Майл і Рамблер. Завести поштову скриньку можна в кожному з них, і вони всі будуть прекрасно працювати.

Поштові скриньки бувають платними і безкоштовними. Ми з вами будемо встановлювати безкоштовну поштову службу на прикладі Яндекса. Перед тим як зайти на пошту і зареєструвати свою електронну адресу ще раз уточнимо.

Електронна пошта (анг. e-mail) записується у вигляді ххххххх (собачка) хххххх. хх ххххххх ваш логін (псевдонім) н-р, sidorov хххххх. ххх пошукова система, yandex. ру Приклади ел. адрес в різних пошукових системах: sidorov @ yandex. ру, ivanov @ mail. ру, petrov2010 @ rambler. ру Значок @, прийнятий у нас у вимові як собака, є роздільником між логіном і пошуковим сервісом.

Чому його так назвали є кілька версій, але жодна не дає чіткого тлумачення. Приймемо ту, яка визнає, що даний символ (@) схожий на згорнувшись калачиком собаку.

В інших країнах цей значок називають по-різному, мабуть в залежності від асоціацій. Я думаю, ви тепер маєте уявлення як буде виглядати ваш електронну адресу та адреси ваших знайомих, з якими вам доведеться спілкуватися. Продовження статті урок1 — Урок2 — урок3 — урок4 -.

Як зареєструвати електронну адресу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!