Як зареєструватися в асьці?

Як зареєструватися в асьці?

З цієї статті ви дізнаєтеся як зареєструватися в асьці безкоштовно. Для спілкування в системі миттєвих повідомлень ICQ кожному користувачеві Аськи необхідно мати спеціальний ідентифікаційний номер, званий ICQ UIN.

Реєстрація аськи доступна будь-якому користувачеві і займає не більше 10 хвилин. 1) Перейдіть на сторінку 2) Перейшовши на сторінку реєстрації ICQ, ви побачите стандартні поля, які ви повинні будете заповнити та після натиснути кнопку «Реєстрація». Для успішної реєстрації заповнювати доведеться всі поля. Рекомендуємо звертати увагу на спливаючі підказки праворуч — вони досить корисні при виникненні труднощів.

ім’я, Прізвище — до 20 символів в кожне поле; Пароль — у більшості при реєстрації виникають проблеми з його вибором. Відбувається це через те, що сервіс ICQ установив певні рамки для вводиться пароля — він не може бути коротше 6 і довше 8 символів включно. Він може складатися з великих і малих латинських букв і цифр; Дата народження — ця інформація необхідна для більшої безопаности вашого ICQ UIN, вона буде доступна тільки вашим друзям (змінити це правило можна в налаштуваннях приватності ICQ);

Захист від роботів — 5-6 цифр, зазвичай рази з 2-3 виходить розпізнати їх. Заповнивши всі поля, натисніть кнопку «Реєстрація». 3) Якщо всі поля були заповнені вірно, ви побачите сторінку, на якій написано, що для завершення процесу реєстрації номера аськи потрібно натиснути на посилання в листі і трохи нижче кнопку для переходу в свою поштову скриньку — тисніть її. 4) У своїй пошті під Вхідних має з’явитися новий лист від ICQ Support, відкрийте його і натисніть посилання в цьому листі.

Зазвичай воно приходить протягом 10 хвилин. Якщо лист так і немає провини в Вхідних, пошукайте його у вкладці Спам. 5) Отже, ви перейшли за посиланням, підтвердивши тим самим реєстрацію і тепер бачите сторінку, на якій вас інформують про те, що ви успішно зареєструвалися в ICQ. Що робити після реєстрації ICQ? 6) Залишилося тільки дізнатися який номер аськи ви зареєстрували.

Для цього натисніть «Завантажити» у верхньому меню сайту і на сторінці, у правому верхньому кутку ви побачите своє прізвище та ім’я — в нашому випадку це «Василь Пупкін». Клацніть по цій написи і ви побачите який ICQ номер ви тільки що зареєстрували.

7) Після успішної реєстрації, щоб користуватися новим ICQ номером, вам необхідно. Сподобалася стаття? Залиште коментар.

Як зареєструватися в асьці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!