Як зареєструватися в CrossFire?

Як зареєструватися в CrossFire?

Гра Crossfire це MMOF PSP (Massive Multiplaer Online First-erson Shooter). Тобто ми будемо бачити ігровий світ очима свого персонажа, людей буде багато, а дія відбувається правильно в онлайні. Але основний акцент потрібно ставити на слово шутер, бо це головна характеристика розглядається нами продукту.

Гра Кроссфаер добротний, міцно збитий, атмосферне бойовик, який не залишить байдужим жодного любителя жанру. Зареєструватися в Crossfire може кожен спраглий гострих відчуттів. Придумайте оригінальне ім’я для вашого персонажа.

Це ім’я будуть знати ваші товариші по зброї, щоб закликати вас на допомогу, а в стані ворогів будуть вимовляти пошепки. Пароль до аккаунту необхідний, щоб убезпечити вашого персонажа від зазіхань третіх осіб на вашу амуніцію.

Для Crossfire реєстрація потрібно вказувати реально існуючий поштовий ящик. Кроссфаер реєстрація ще не все, що вам потрібно для входу в світ кривавих баталій. Залишилося саму гру Crossfire завантажити безкоштовно прямо з сайту гри. Щоб отримати максимальне задоволення від якісної графіки недостатньо браузера й з’єднання з інтернетом, потрібно Crossfire скачати.

Вірніше її клієнтську частину. Координація дій величезної кількості людей, в грі, де перемогу визначають мілісекунди, при такій глибоке опрацювання деталей і візуалізації просто неможлива без якісного підтримки коннекта між комп’ютером користувача і сервером. Для цього необхідно завантажити гру Кроссфаер і встановити її ця остання перешкода на вашому шляху до однієї з кращих стрілялок. Дуже важко, якщо взагалі можливо, створити онлайн-бойовик так, щоб уникнути порівняння з зачинателем жанру легендарним Counter Strike.

Crossfire безкоштовно надає всі принади класики плюс більшість нововведень жанру, плюс власна родзинка про це пізніше. Як йому це вдається?

Дуже просто творці взяли все найкраще з відомого і скомпілювали по-своєму. Але це як і раніше протистояння двох войовничих організацій в стані відкритого конфлікту. Щоб у Crossfire грати, насамперед потрібно визначитися зі сторонами протистояння. Це дві воєнізовані угруповання.

Global Risk військова корпорація, заснована вихідцями з елітного загону SAS. Найманці допомагають іншим країнам побороти тероризм і насадити демократію.

Природно не безкоштовно. Тому проблем з постачанням угрупування не відчуває, як і докорів сумління. Black List підпільна організація найманців, відкрито пропагують насильство.

У світі, де кожна країна веде агресивну політику по відношенню один до одного і до свого народу вони воліють називати речі своїми іменами, які не прикриваючись дутими чеснотами. Тільки свобода їм важлива. Зупинимося на деяких ігрових режимах, які безкоштовно гра Crossfire надає користувачеві. Неминучий і незамінний дезматч прекрасний у своєму командному та індивідуальному варіанті.

Так само став класикою пошук \ знищення, коли Black List мінують об’єкт, Global Risk його знешкоджують. Режим на виживання, в якому необхідно всього лише всіх убити, щоб виграти. Зомбі мод зазнав змін. Замість шматків гнилої плоті носії вірусу виглядають значними силачами. Плюс можна вдосконалюватися прямо по ходу бою, за рахунок повалених одноплемінників.

Та й коштує завмерти на 3 секунди, як здоров’я почне повільно додаватися. На початку бою рандомно пара людина стає зомбі. І ось кого ці зомбі торкнутися той і сам поповнить їхні ряди. Завдання ще живих напхати свинцем рознощиків зарази.

Зробити це можна тільки працюючи в команді. Ghost Mode це і є родзинка!

Унікальний режим гри, вигідно відрізняє Кроссфаер від аналогів. По суті той же самий режим мінування \ знешкодження. Тільки Black List озброєні виключно колючо-ріжучим і вони невидимі. Майже невидимі.

Дуже якісна лоскіт для нервів. Військове мистецтво прерогатива вищого стану.

Так було завжди, так є зараз, так буде після ядерної зими. Включайтеся.

Грайте в Кроссфаер безкоштовно, пориньте у світ нещадних баталій з елементами РПГ.

Як зареєструватися в CrossFire?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!