Як зареєструватися в PayPal

Як зареєструватися в PayPal

ay al це платіжна система, за допомогою який Ви без проблем зможете безпечно розплачуватися банківською карткою в мережі Інтернет. Наведені нижче інструкції підходять на всі 100% до повноцінних картам. На жаль, більшістю кількістю зарплатних карт не можна розплачуватися в Інтернет. Тому, перш ніж почати оформлення в платіжній системі, не полінуйтеся і зателефонуйте в банк, уточніть, чи зможете Ви їй розплачуватися за допомогою ay al. Як прив’язати банківську картку до системи ay al?

1. Для початку потрібно піти за посиланням ввв. paypal. ком 2. Якщо сторінка не перевелася на російську автоматично, то в правому верхньому куті вибрати країну Росія і мова російська. 3. Після в тому ж кутку знаходимо посилання зареєструватися, заходимо туди. 4. Вибираємо країну і мову, вибираємо aypal для Вас і тиснемо Відкрити рахунок.

5. Перед Вами з’явитися анкета, яку потрібно буде заповнити. Адреса електронної пошти.

Це Ваш майбутній логін для входу в систему, туди ж прийдуть подальші інструкції і підтвердження реєстрації. Тому вводите діючий і безпечний електронну адресу. Виберіть пароль Повторіть пароль. Думаю, тут все зрозуміло.

ПІБ, Дата народження, Країна. Вводимо свої достовірні дані. Рядок 1. Вводимо вулицю, номер будинку, корпус через /, через тире номер квартири.

Рядок адреси 2. Для заповнення необов’язкова. Місто. Вводимо своє місто.

Штат, Провінція, Область. Вводимо свій регіон, наприклад Республіка Башкортостан. Поштовий індекс. Вводимо свій поштовий індекс. Номер телефону.

Знову таки, вписуємо реальний номер телефону. Мобільний 7 (код оператора, наприклад 917) сам номер, Міський 7 (код міста, наприклад 347) номер. Залишаємо галочку у віконці Прив’яжіть мою кредитну карту, щоб я міг виконати покупки прямо зараз.

Номер кредитної картки. Вводимо номер банківської карти.

Він зазначений на лицьовій стороні картки. Наприклад 4408 Вводимо без яких або пробілів. Дата закінчення терміну дії. Дата також зазначена на лицьовій стороні картки.

Зазвичай між номером картки і ім’ям власника. CSC код.

В анкеті навівши на Що це? з’явитися скріншот картки із зворотного боку. Це останні три цифри в поле розпису.

Прочитайте угоду з користувачем ay al і якщо Ви згодні сміливо тисніть кнопку Згоден і відкриваю рахунок. 6. Після потрапляємо на цю сторіночку, Тиснемо на посилання Перейти на сторінку Мій рахунок. Ви потрапите в свій особистий кабінет, але перш ніж почати прив’язувати банківську карту. Уважно прочитайте наступний пункт.

7. Після минулої реєстрації обов’язково перевірте електронну пошту (саме ту, яку вказали при реєстрації). Повинно прийти лист Активуйте новий обліковий запис ay al. У листі знайдіть кнопку Активувати мій рахунок, натисніть на неї, далі система попросить ввести пароль (вводимо саме той, який вказували при реєстрації). Після Ви повинні пройти Оновлення відомостей про рахунок.

Виберете в поле два питання (вони допоможуть у відновленні доступу на Ваш рахунок, якщо раптом Ви його забудете або втратите. Так що вибирайте саме ті питання і відповіді, які зможете згадати). Ось тепер Ви повністю активували рахунок і можете сміливо переходити за посиланням Перейти на сторінку Мій рахунок.

8. Ви перейшли у вже підтверджений аккаунт (особистий кабінет). Тепер потрібно прив’язати до створеного віртуального рахунку ay al Вашу банківську карту. На сторінці праворуч знайдіть посилання Підключити і підтвердити дебетову або кредитову карту.

Перейдіть туди. 9. Пройшовши за посиланням Ви потрапите на сторінку Підтвердіть свою карту, щоб підвищити ліміти свого рахунку.

Уважно прочитайте запропоновану інформацію, натиснувши на посилання Дізнайтеся більше. Для того, що Ви змогли підтвердити свою карту на її рахунку повинно бути мінімум 2 долари. ay al зніме цю суму і поверне, як тільки Ви підтвердите, що є дійсним власником карти.

Тепер ще раз переконаєтеся, що підтверджується карта Ваша. Наприклад, Visa XPпоследніе чотири цифри номера карти. Перевірте адресу. І якщо все гаразд тисніть на кнопку Продовжити.

10. Далі система перекине Вас на сторіночку Підтвердіть свою карту на протязі 2-3 днів.

11. Тепер залишається почекати поки ay al зніме гроші з рахунку. (Особисто у мене гроші знялися практично моментально). Як дізнатися код? Перший варіант. До вашої картці підключений інтернет банкінг або смс сервіс.

Тут проблем бути не повинно. Просто заходите на свою сторінку інтернет банкінгу та дивіться Список авторизованих транзакцій. Там знаходимо ay al і дивимося код, виглядає так * Чотири цифри CODE.

Що стосується смс повідомлення, то разом з інформацією про зняття грошей на рахунок ay al прийде код в такому ж вигляді * Чотири цифри CODE Другий варіант. Зв’язатися з оператором в банку за телефоном, вказаним на Вашій карті.

Поясніть оператору, що Вам потрібні 4 цифри коду для ay al. Повірте Вас зрозуміють і продиктують цифри.

Третій варіант. Піти в банк особисто з паспортом і у касира взяти виписку по рахунку. Код буде виглядати також * Чотири цифри CODE. 12. Ви дізналися код.

Повертаємося на сторіночку ay al (якщо вийшли звідти то вводимо свій емейл і пароль). Проходимо в розділ Мій рахунок і натискаємо на посилання праворуч Підтвердити мою дебетову або кредитну карту. 13.

Натиснувши, автоматично переходимо на наступну сторінку і в запропоноване віконце вводимо код, що складається з чотирьох цифр. Підтверджуємо код натиснувши кнопку Підтвердити карту. 14.

Вітаю! Тепер Ви стали перевіреним користувачем ay al і можете без проблем здійснювати покупки в мережі.

Як зареєструватися в ay al

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!