Як заробити стартовий капітал?

Як заробити стартовий капітал?

У людей є багато причин, щоб не починати свій власний бізнес. На першому місці, звичайно ж, Ні стартового капіталу, потім — Немає впевненості, що вийде, Немає необхідних навичок і досвіду, Ні зв’язків і так далі. Читаючи книгу, розумієш, що все це за великим рахунком звичайні відмазки, що прикривають чиєсь небажання щось змінювати у своєму житті.

Автор переконливо показує, що, якщо людина поставить мету і почне діяти, то зможе зробити дуже багато і навіть відсутність власних грошей не зможе його зупинити, тому що він обов’язково знайде потужне бізнес-рішення. Багато уваги він приділяє правильному мисленню. Є два підходи до вирішення будь-якої задачі: Я не можу це зробити і Як я можу це зробити? . Постановкою питання ми програмуємо свій мозок або на можливість вирішення і успіх або на неможливість і відповідно провал. Яким шляхом ми підемо, який спосіб мислення виберемо і визначить, що ми врешті-решт отримаємо гідні результати або взагалі ніякі. Сформувати правильне мислення допомагає читання корисних книжок, участь у семінарах з особистісного росту, щодо збільшення доходів, а також спілкування з успішними людьми, у яких ми можемо багато чому навчитися.

Взагалі, наше оточення — це велика окрема тема і автор докладно розповідає, як його вибирати і формувати. Сергій Азімов закликає читачів мислити масштабно, запевняючи, що, якщо кожен день ми будемо завантажувати свій мозок завданням знайти бізнес-ідею на 1 000 000 доларів, він (мозок) в кінці-кінців зможе запропонувати Вам варіанти, гідні Вашої уваги. Багато уваги Сергій Азімов приділяє управлінню особистими фінансами. Написана книга Як заробляти гроші без стартового капіталу? живою мовою, читається дуже легко я її проковтнув за кілька годин. Сказати, що це дуже потужна книга все одно, що скромно промовчати в сторонці.

Ця книга з тих, яка заряджає читача позитивом, додає впевненості в собі і своїх силах і просто-напросто змушує прийняти рішення і почати діяти! Загалом, якщо Вас ще щось зупиняє почати працювати на себе, прочитайте книгу Сергія Азімова чарівний стусан Вам гарантовано!

PS Тим, хто вважає, що літературну російську мову і ненормативна лексика несумісні, читати книгу Як заробляти гроші без стартового капіталу? не рекомендую. Хоча.

Як заробити стартовий капітал?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!