Як зав’язувати червону нитку?

Як зав'язувати червону нитку?

Сьогодні в інтернеті ходить море інформації про талісман-червона нитка, яка має відношення до давньоєврейського вчення-каббала. Це вірний спосіб убезпечити себе від пристріту і псування. Сьогодні багато зірок російської естради миготять з такою ниткою на руці.

Я знайшла інформацію в книзі Слов’янської міфології та культури, що схожий оберіг був і Древо слов’ян Сильним оберегом у слов’ян завжди вважалися наузи нитки з вузликами, зав’язані навколо зап’ястя. Для виготовлення такого талісмана можна використовувати будь нитки: бавовняні, шовкові, вовняні, лляні.

Єдиний недолік наручних оберегів з ниток неуніверсальність. Вплив і сила подібного браслета залежить від кольору.

Червоні нитки зроблять вас невразливим: захистять від грабіжників, хуліганів і недобрих людей. Помаранчеві і жовті нитки оберігають від заздрісників, пристріту і псування.

Зелений браслет притягне успіх у грошових справах а також захистить від злодіїв і шахраїв. Блакитний і синій наділяють інтуїцією, умінням підтримати розмову.

Так що, якщо є труднощі в спілкуванні, надіньте браслет з таких ниток він перетворить вас в приємного співрозмовника. Фіолетові нитки допоможуть уникнути небезпечних ситуацій, захистять від нещасних випадків. Білі нитки найкраще підійдуть школярам і студентам, адже цей колір полегшує процес навчання, робить людину більш допитливим, відкритим всьому новому, розвиває пам’ять. Три вовняні нитки (можна різних кольорів), закручені на зап’ястя правої руки, допоможуть відновити сили і зміцнити здоров’я.

Нитка повинна бути зав’язана сім’ю вузликами, кожен з яких означає одне з духовних вимірів, і обов’язково людиною, яка дійсно вас любить і якому ви повністю довіряєте.

Як зав’язувати червону нитку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!