Як зав’язувати шарф чоловікам?

Як зав'язувати шарф чоловікам?

Італійці великі любителі всього гарного і модного. Їх можна дізнатися в будь-якій країні світу з дорогим сонячним очками, жестикуляції і зав’язаним під самий ніс шарфам, які вони носять не тільки взимку для сугреву, але і влітку для стилю. Це невід’ємна частина італійського іміджу. Якщо ви дійсно хочете навчитися красиво зав’язувати шарф, то італійці можуть у цьому допомогти, мабуть, як жодна інша нація.

Для початку, щоб налаштуватися на потрібний лад, пропоную вам подивитися це веселе відео. А до теорії перейдемо потім. Самих ходових варіантів зав’язування чоловічих шарфів всього два. Це петля і так званий шкільний вузол.

Можна сказати, що таким чином шарфи звикли носити 99% місцевого чоловічого населення. Якщо ви дивитеся картинки в інтернеті, насолоджуєтеся футбольним матчем за участю італійської команди або читаєте в газеті статтю про італійців, будьте впевнені, ці варіанти будуть постійно миготіти у вас перед очима. Тут все зрозуміло, так що просто дивіться і тренуйтеся:

Щоб зав’язати шарф петлею (як показано на фото вище), вам знадобиться просто скласти його удвічі по довжині, обгорнути навколо горла і протягнути вільні кінці в утворену петлю. Однак є одне АЛЕ. Чим щільніше, огрядний чоловік, тим більш довгим, тонким і легким повинен бути його шарф. Якщо ви оберне в кілька шарів щільний вовняний шарф навколо об’ємистого торса з короткою шиєю, ефект вийде не елегантний, а сатиричний

А зробити шкільний вузол ще простіше: візьміть шарф і зав’яжіть його нетугим м’яким вузлом. Як мама зав’язувала в дитинстві, коли ви йшли в дитячий сад. Тільки наші мами намотували шарф кілька разів і тугіше затягували вузли, щоб улюблене чадо не застудилося, а італійки від цієї необхідності позбавлені через відсутність лютих морозів.

Хоча, якщо у вас болить горло, можна намотати шарф в кілька шарів, проти стилю ви жодним чином не згрішите. Тепер перейдемо до більш хитромудрим варіантами.

Перший з них відмінно підходить для морозної зими, як вважають італійські дизайнери. Це якраз той випадок, коли в шарф можна сховати навіть ніс (якщо він, шарф, з вовни, кашеміру, мохеру і так далі).

Але підходить такий спосіб і для літа, якщо взяти матерію з шовку або тонкої бавовни. Загалом, ось так: Майте на увазі, що шарф важливо красиво викласти навколо горла. Відрегулюйте зазор між шиєю і шарфом залежно від того, потрібно більше або менше вентиляції, голосують інструкція на одному модному італійському сайті. До речі, кінці шарфа можна або залишити бовтатися на волі, або заправити всередину піджака або пальто.

Наступний варіант є продовженням попереднього, але на випадок, якщо дме вітер і вам важливо, щоб ваш обожнюваний шарфика не розв’язався і не полетів. Робимо все те ж саме (не забувайте: викладаємо, регулюємо зазор), а потім зав’язуємо посередині вузол. Ось так: Цей варіант: не просто утеплений, а суперутепленний.

Підходить для зимового відпочинку в горах або, наприклад, поїздки в Росію. У такому вузлі вже точно не страшна ангіна. Не знаю чому, але часто італійці не надягають навіть пальто, а просто вкутуються в такий шарф, і все. Одного разу в аеропорту я спостерігала сцену, коли виліт літака затримували, а людей вже привезли на автобусі прямо до трапу, але не пускали всередину.

Італійці, одягнені в куці облягаючі пиджачки, щосили намагалися зігрітися в своїх величезних шарфах і постукували себе заледенів руками з боків Секрет цього методу пов’язування: намотати в кілька шарів (чим більше, тим тепліше), а кінці або залишити вільно висіти, або запхнути всередину конструкції. Следущий варіант, назвемо його англійський стиль, підійде для офіційних випадків і не дуже холодної погоди. Викладений таким чином шарф (він повинен бути не дуже щільним і довгим) дійсно надає костюму англійська шарм. Шарф можна вільно схрестити на грудях або заправити кінці під поли піджака.

Для теплої погоди і романтичного настрою відмінно підійде помилковий вузол. Він схожий на вузол краватки і ідеальний для тих чоловіків, хто любить простоту і елегантність. Спробуйте носити так шарфи з тонкої бавовни, льону або шовку (в останньому випадку ви будете виглядати просто сногсшібально, через здатність тканини відсвічувати легким блиском і прекрасно драпіруватися). Тут все просто, хоча і знадобиться деяка вправність.

Робите вузол на одному кінці шарфа, а потім у цей вузол протягуєте вільний кінець. Затягуєте, розправляє готово! Ну і останній спосіб, він вважається самим хитромудрим, елегантним і незвичайним одночасно.

Пам’ятається, Тото Кутуньо любив носити шарф саме так. Якщо ви не зовсім зрозуміли, як це зробити, подивіться ще раз відео. Ну і наостанок: якщо ця стаття вам сподобалася, зовсім не обов’язково ділитися нею з друзями в соціальних мережах, але якщо ви просто натиснете кнопочку Like, мені буде приємно

Читати ще на цю тему.

Як зав’язувати шарф чоловікам?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!